Wpis z mikrobloga

@qarolq:
"Assay Group, po śmierci Łukasza Blichewicza, postanowiła oddać kapitał oraz odsetki. Niestety, nie ma informacji o dokładnych powodach podjęcia takiej decyzji."

No k..wa łaskawcy! xD
  • Odpowiedz
@qarolq: Ja myślę, że to błąd albo ściema. Raczej nie mają z czego zwracać.
Ale jeśli to prawda, to wygląda, jakby to prezes blokował zwroty, co jest mało prawdopodobne.
Niebawem zapewne się dowiemy, czy faktycznie klienci otrzymują kasę.
  • Odpowiedz
Zarząd zazwyczaj odpowiada również majątkiem osobistym, spadkobiercy będą więc mieli ew. syndyka i komornika na dupie. To się chyba nazywa profesjonalnie "angielskie wyjście" ...
  • Odpowiedz
@qarolq: Ja wywnioskowałem tyle... Waleczny Zarząd robił wszystko co mógł, ale cały Świat stanął przeciwko nim. W dodatku prezes bardzo to przeżył i dzisiaj zna już odpowiedź na odwiecznie nurtujące ludzkość pytanie, czy istnieje życie po życiu. Ognisko nie tylko jest niedogaszone, ale pozostał w nim gorący kartofel... co ze spółką, ile ma pieniędzy, czy się rozliczy z inwestorami.
  • Odpowiedz
@Savicky:

Assay Management Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Assay Alternatywna Spółka Inwestycyjna spółka komandytowo-akcyjna podejmuje kroki formalne mające na celu wybór nowego składu zarządu, w którym dotychczas jedynym członkiem był Łukasz Blichewicz.


to brzmi jakby pozostali wspólnicy nie mieli zamiaru "dołożyć wszelkich starań, by działania rozpoczęte przez Łukasza doprowadzić z
powodzeniem do końca" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz