Wpis z mikrobloga

@Broken: Ja nie byłem na tym spotkaniu po to żeby wkurzyć Prezydenta, chyba nikt nie miał takiego zamiaru ;-) Ci którzy by jemu dowalili zostali w domach masturbując się przed klawiaturą ;-) Pozdr.
  • Odpowiedz
@Broken: Powiedz mi kto Ci prawdę powie? Zresztą wiele bym się nie dowiedział, Pan Prezydent sam się śmiał, że wybrali go Prezydentem, więc każde pytanie by spłycił, nic i tak byśmy się nie dowiedzieli :P
  • Odpowiedz
@Broken: No ;-) Powiem Ci jeszcze jedno, ludziom się wydaje, że Wałęsa to jakiś tam głupek pierwszy lepszy, nie prawda. Żaden z nas nie dorastał jemu nawet do pięt, nie ten poziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego Ci którzy krzyczą przed klawiaturą, jąkali by się na takim spotkaniu jeszcze bardziej niż kolesie z #wykopfm ;-) Ja jemu zadałem chyba z 9 pytań, ale trema była nie powiem, chociaż gadało się z nim sympatycznie, dużo żartował
  • Odpowiedz
@nt22: >To nie jest zwykły koleś

Owszem to byl koles ktorego zatrudnilem zupelnie przypadkowo na stanowisku prezydenta kraju

dostawal odemnie pensje (podobnie jak biurwa w urzedzie gminy) a ze #!$%@? wywiazywal sie z powierzonych obowiazkow i dlatego zostal zwolniony przy pierwszej nadazajacej sie okazji.

zero dystansu.
  • Odpowiedz
@nt22: bo nie obchodza mnie ani losy tego czlowieka ani aktualna wersja jego zeznan. Wszystko na jego temat zostalo juz powiedziane.

Na spotkanie z nim nie poszedlbym nawet gdyby mi zaplacono.

wiek pryszczaty mam za soba.
  • Odpowiedz
@nt22: przeczyutaj co napisalem. Wypowiedzialem sie na temat Twojego zachwytu i dystansu. Ja go nie mam i nie czuje. Niektorzy tak maja ze musza sie zginac jak do harcowki wchodzi druch druzynowy. Ja nie.
  • Odpowiedz
@nt22: nie doczytales. Kompleksy ma ten kto sie zgina. Jak fotka z Walesa pojawia sie na mirko to calujesz ekran czy tylko wstajesz przed monitorem ?
  • Odpowiedz
Żaden z nas nie dorastał jemu nawet do pięt, nie ten poziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


@nt22: kieruje sie jedynie tym co sam napisales :)

A zabraliscie pamiatke ze spotkania na Wigilie ?
  • Odpowiedz