Wpis z mikrobloga

@aleksc: Bo zielony Bosch to seria bardzo, ale to bardzo słabych elektronarzędzi. Seria stworzona pod rozdawanie GRATIS za duże zakupy niebieskiego Boscha, do wymieniania za punkty Vitay, Kaufland i inne lojalnościówki. Jeżeli chcesz to wymienić za punkty, ok pewnie nie masz wyjścia. A jeżeli chcesz to kupić za swoją gotówkę, to nie.
@aleksc jak chcesz coś sensownego to albo zwiększ budżet, albo zmień wymóg Bosh.
Inna sprawa że taka wiertarka niby do wszystkiego a tak naprawdę do niczego. Wkręcanie, wiercenie w drewnie/metalu itp znacznie lepsza wkretarka. Do betonu/cegły itp znacznie lepszy sds.
  • 0
@Zbyszek_Kudriawcew: właśnie przeglądam stronkę gdzie jest opisana różnica między zielonym boschem a niebieskiem:

zielony
DIYer
Imagine 2 young starters who have just bought a pretty house. It doesn't need a lot of work: exactly what they were looking for. They've both got busy jobs and time-consuming hobbies, and they don't have any experience with DIYing. Still, the new house has to be furnished with bookshelves, curtains, paintings and picture frames, and
@aleksc nie, sds to zupełnie inna wiertarka, a w zasadzie mlotowiertarka, ma udar pneumatyczny.
Miałem taką właśnie w zamyśle że będzie do wszystkiego no i się okazało, że do wszystkiego jest #!$%@?. Odkąd mam wkrętarkę to nawet nie wiem gdzie,ie się podziala ta wiertarka.
Ja polecam jako pierwsze urządzenie kupić wiertarko-wkeretarke 18v.
  • 0
@bb89: @Zbyszek_Kudriawcew: @melba: dzięki za rady, zamówiłem jednak zielonego Bosch EasyImpact 600 za 179 zł.
Na Boschu nigdy się nie zawiodłem, poza tym ma 3 lata gwarancji, jakby co to technik przyjedzie do domu.
Poza tym ta wiertarka ma mega pozytywne opinie na allegro i amazon, jest tania i powinna mi wystarczyć, bo wiercę sporadycznie.
@aleksc: Miałem dokładnie z taką do czynienia. Też wiercę sporadycznie ale pewnego pięknego dnia potrzebowałem dwa otwory w suficie z filigrana i dodatkowo trzy kołki w ścianie żeblbetowej (wielka płyta). Drugi otwór na suficie musiałem robić po przerwie godzinnej, bo na pierwszym się zagotowała. Dodatkowo zamiast wywiercić te dziury w 5 sekund to ja się 5 minut z tym gównem #!$%@?łem. Sporadycznie to sporadycznie ale na takie gówno to szkoda kasy.
@aleksc: Twoje komentarze w tym poście wyglądają jak tandetna reklama internetowa z początku stulecia. Serio.

- Jest zasugerowana firma
- Jest podany model
- Jest link do sklepu
- Jest zachwalanie
- Nie ma za to ani krztyny chęci otwarcia się na sugestie innych.

Jeżeli to nie jest reklama, to dokonałeś wyboru zanim jeszcze napisałeś ten post. A w takim razie... po co on tutaj?

jakby co to technik przyjedzie do