Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z płatnych pakietów wynalazków do oglądania online programów TV na żywo w stylu Pilot WP, Canal+ Online, Player, CDA, itp.? Korzystaliście i możecie coś z tych rzeczy odradzić? Interesuje mnie opcja z możliwością oglądania na webOS (telewizor LG) i idealnie na komputerze. TV jako takie oglądam raz na parę miesięcy, częściej jakąś La Ligę, wiadomości w TVN 24/BiS, CNN, Euronews. Widząc ceny, szlag by mnie trafił jakby coś co chwilę buforowało (jak La Liga w tańszych wynalazkach z #iptv jak #teleelevidenie), albo ktoś ma focha bo zadałeś pytanie (#teleelevidenie), itp. Coś polecacie?
  • 11
@Matylda_Megara: @pawelas87 A macie porównanie do czegoś innego z listy wyżej? w sumie od Canal+ zacząłem rozeznawanie tematu i miałem kupować, ale konsultant mnie postraszył, że ok. 12 godzin będę czekał na aktywacje (a akurat przed meczem Barçy chciałem kupić), więc zacząłem sprawdzać inne opcje... inne okazały się tańsze. Nie mam problemu płacić więcej za lepsze - jeśli jest lepsze ;)
@jedermann: a HBO miałem kiedyś i na trzech różnych komputerach dwóch różnych dostawców sieci - odtwarzacz pogarszał jakoś filmu żeby po ok 30 minucie zatrzymać odtwarzanie. Pomagał restart przeglądarki. Nieważne jaka