Wpis z mikrobloga

  • 0
@mitthian: ja mówię o czymś innym xD mistrz Europy czy Świata musi grać w kwalifikacjach do IO.
A w piłce na IO to jest inaczej xD grajo młodzi max 23 lata + 3 starszych, ale nie o tym xD np.z Europy kwalifikacje na IO już mają 3 zespoły z ME U 21, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Nie wiem czemu Anglia nie ma xD może dlatego, że będą grać jako Wielka Brytania czyli
  • Odpowiedz
@raul7788 od następnych IO będą zmiany, TOP3 MŚ i zwycięzcy mistrzostw kontynentalnych będą mieć bezpośredni awans i jeszcze dodatkowo kwalifikacje z rankingu FIVB.
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: @raul7788 Chodziło mi o sam fakt grania na kolejnej dużej imprezie ale dwóch innych organizacji jakimi są UEFA I I FIFA.
Tutaj mamy podobnie. To już prędzej mistrz poprzednich igrzysk powinien mieć zagwarantowany start.
  • Odpowiedz
@raul7788: w mojej ocenie jest to tylko po to aby FIVB nabiła sobie kasy za turnieje - kasa za prawa do organizacji turnieju oraz
i prawa TV.
Gdyby rozdali kwalifikacje dla top drużyn a reszta niech walczy o pozostałe miejsca to nikt by tych turniejów nie chciał oglądać a tak to kasa leci bo top drużyny znowu muszą się zarzynać.
  • Odpowiedz