Wpis z mikrobloga

Ej,właśnie się skleiłem że coś mi nie gra z Halsinem. Jestem już w 2 akcie, mam go w obozie, ale nie mogę go przyłączyć, tylko gadać o jakichś pierdołach. Tak powinno być, coś skopałem, czy mam buga? xD

#baldursgate #bg3 #baldursgate3
  • 12
  • Odpowiedz
estem już w 2 akcie, mam go w obozie, ale nie mogę go przyłączyć, tylko gadać o jakichś pierdołach


@Iudex: a ogarneles klatwe z aktu 2 czyli jego glowny watek?
  • Odpowiedz
@Iudex Halsina można dołączyć do drużyny jak rozwiążesz zadanie z klątwa cienia. Zaczynasz je gadając że śpiącym chłopem w tawernie
  • Odpowiedz
  • 0
a ogarneles klatwe z aktu 2 czyli jego glowny watek?

@3mortis:

Halsina można dołączyć do drużyny jak rozwiążesz zadanie z klątwa cienia.

@Pasciba:

Nie, dopiero zacząłem 2 akt. Czyli wszystko gra o jego nie można od razu dołączyć do drużyny? Bo Najpierw myślałem, że on wskoczy do składu jakoś później, a teraz sobie zdałem sprawę przy przegrupowaniu w obozie że on tam stoi ciągle i nic się nie
  • Odpowiedz
@Iudex wszystko gra, dojdzie dopiero jak oczyścisz krainę z klątwy cienia. Możesz to zadanie zrobić od razu jak chcesz go szybko mieć w timie
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasciba: Raczej nie, zwykle nie byłem fanem druidów, chyba, że jest wyraźnie lepszy od Posępnej, którą też dopiero dodałem do drużyny. Sam gram wojownikiem i grałem na dwóch tanków+Astarion+Gale większość gry. Tylko już zgłupiałem, bo czas leciał, a nic się nie zmieniało.
  • Odpowiedz
@Iudex Ja sobie drużyny bez kleryka nie wyobrażam. Posępna mam zawsze, tylko nigdy nie robię jej pod trickery domain czy kim tam ona jest. Zawsze idę nią pod kleryka wojny/światła/życia, i oczywiście zmieniam staty pod Wisom i Constitution, a reszta w dexa, bo ona domyślne stary ma #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
Ja sobie drużyny bez kleryka nie wyobrażam. Posępna mam zawsze, tylko nigdy nie robię jej pod trickery domain czy kim tam ona jest. Zawsze idę nią pod kleryka wojny/światła/życia, i oczywiście zmieniam staty pod Wisom i Constitution, a reszta w dexa, bo ona domyślne stary ma #!$%@?


@Pasciba: No właśnie słaba jest okrutnie, a to wszystko sobie można ogarnąć u Marnieja? I jak się jej zmienia coś w klasie to
  • Odpowiedz
@Iudex Tak, wszystko idzie ogarnąć u Marnieja. Zmiana klasy w ogóle nie wpływa na fabułe. Też nie warto tej klasy zmieniać, jeżeli np. użyłeś przedmiotów takich co dają stałe wzmocnienie statków. Np. mikstury która dodaje +2 do str, bo te punkty wtedy przepadają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasciba: Ja #!$%@?, zmieniłeś mi grę właśnie xD Teraz muszę całą drużynę przeformatować, to wszystko zmienia. Akurat takich miksturek nie trafiłem, więc w zasadzie bez większej straty. Posępna idzie pierwsza do przerobienia w takim razie, nad Astarionem sobie też popracuję.
  • Odpowiedz
nad Astarionem sobie też popracuję


@Iudex: pierwszą grę przeszedłem normalnymi postaciami bez żadnej zmiany, ale teraz zmieniłem Astariona na mnicha, a githyankę na Paladynkę. I to są niezłe koksy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MorDrakka Astarion robi mi za dystansowca i jednak ukradkowym atakiem już niejedną walkę rozwalił na starcie, tak samo jak Gale z kula ognia. Ale ja to jestem stata szkoła, kto Firkraga w BG2 pokonywał ten wie, że czasem trzeba przywalić z zaskoczenia i polowa roboty zrobiona ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz