Wpis z mikrobloga

Zalogowałem się ostatnio po latach do Ubisoft Connect i popykałem w darmową wersję Crew Motorfest. Spodobało mi się (od Forzy się odbiłem, bo ostatnia mapa nie podpasowała mi zupełnie, a tu hawajski luz na maksa). Chciałem kupić pełniaka, ale patrzę a tu edycja Standard za 289.90 zł. W Keyshopach gra chodzi po 250-270 czyli niewiele taniej. No nic, spróbowałem zakup przez Connecta a tam w koszyku informacja, że mam jakieś stare Ubisoft-coiny za jakieś wcześniejsze zamówienia i mogę teraz obniżyć sobie cenę. I cyk, nowość wjechała za 220 zł :) #gry #ubisoft #thecrew #thecrewmotorfest
  • 4
@snappik: pograłeś coś, jak wrażenia? ja się strasznie odbiłam od 1 i 2, dwójka przy takiej FH4 wtedy to wyglądało jak jakieś demo gierki dla mnie... ale myślę ciągle, żeby się przełamać i właśnie pójść w ten Motorfest... ale zaraz Forza Motorsport wychodzi nowa... ¯\(ツ)/¯
  • 1
@Typ0wa_Karyna: Generalnie skopiowali dużo rzeczy z Forzy Horizon - jest festiwal, różne klasy wyścigów, kampanie (pod postacią playlist), dużo licencji niedostępnych w innych grach. Ludzie marudzą na grafikę, a dla mnie jest ładna i tyle. Nie widzę siebie co prawda w sytuacji, że katuję tę grę dzień i noc, po czym po 50 godzinach napiszę, że nuda ;)
  • 1
@Typ0wa_Karyna: Jak dla mnie samolotów mogłoby w ogóle nie być bo model lotu jest tak mocno arcade'owy, że aż odpycha. Ale warstwa samochodowa bardzo mi przypasowała. Idealna gra aby wziąć starego Forda Bronco z deską surfingową na pace i pojeździć po plażach :)