Wpis z mikrobloga

Totalnie się dziwie tych komentarzy, na wycieczki komunikacja to będziecie jeździć później. Trzeba kobiecie oferować od początku na swój sposób nazwijmy to „luksusy” oczywiście tez wymagać od niej coś więcej niż tylko „ogarnięcie się”. Pozdrawiam.


@totti10: To nie forum dla kukoldów.
  • Odpowiedz
@good nie wiem pisze to z perspektywy faceta, ale swojego czasu(studenckie czasu przed dzieckiem) to spotykałem się z duża ilością kobiet i żadna nie miała obiekcji przed wsiadaniem mi do samochodu. Chociaż ja raczej dłużej ciągnąłem rozmowę niż 2h i spotkanie, te pare dni zawsze żeby poznać druga osobę
  • Odpowiedz
  • 1
@Werdna No ale chyba w innych sytuacjach też wychodzisz na miasto? Mi się zdarzyło i 3x na piłkę jeździć wieczorem. Autem się jedzie 20 min, a komunikacja 50 min na przykład.
  • Odpowiedz
@Boroborro: ja tez jak bylam na studiach to nie mialam co do tego obiekcji, ale teraz z perspektywy czasu mysle, ze byl to jednak idiotyzm. co innego jak to kolega kolegi, ktorego dobrze zna moje otoczenie a co innego jak to randomowy gosc z tindera, po popisaniu nawet te pare dni nadal nie wiadomo co to za jeden. Ciagle sie slyszy o jakichs historiach true crime gdzie laska wsiadla do auta
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 @pacmanxx nie wiem mordo jak to jest, #!$%@? muszę przyznać że nie zawsze tak to działa. Moja szwagierka poznała Słowaka, jako facet muszę przyznać że jest przystojny. Zarabia podobno koło 20k w przeliczeniu na PLN i chyba ma w dupie posiadanie samochodh. Są razem ponad rok i jakoś nie zamierza on kupić sobie autka. Mówi że mu się nie opłaca go utrzymywać. Jeździ po świecie ciągle, do domu ciska pociągiem. Podobno
  • Odpowiedz