Wpis z mikrobloga

@youmimicanski: wczoraj to sportowych emocji dostarczyła mi kartka z dupy dla Josue (tych negatywnych) i bramka Robercika (pozytywnych). Po tym wszystkim poszedłem spać ale na szczęście jest flashscore - idealne narzędzie do śledzenia wyników naszych siatkarzy, bo przecież nie będę oglądał tego gówna XD
@Piceek: Kibicuje się na dobre i na złe, a nie jak janusz sukcesu, których jest multum w narodzie. Kocha się sukcesy czy sam sport? Zobaczymy nastawienie na igrzyskach jak to wszystko będzie wyglądało.
@ZuluScout: ale komu tam kibicować? ( ͡° ͜ʖ ͡°) opłacani są jak za nie wiem co a grają takie gówno, że szok. I spoko, takie zarobki. Ale mogliby chociaż się starać, a patrząc na to co ostatnio robią to im się nawet biegać nie chce, ale tak. Kibicuj na dobre i na złe, lol
@Piceek: Nahh, piłem do zarobków i oburzenia na Twicie, że za mało zarabiają jak za taki sukces. Ok, to nie jest duża suma jak na mistrzostwo europy, ale kogo interesuje siatkówka. Więcej ludzi będzie w stanie wymienić nazwiska zawodników z f1 niż siatkarzy reprezentacji Polski.
@uubus: Na tym polega pasja. Ja od dziecka interesuje się piłką. Obecnie akurat brzydzę się reprą z powodu afery premiowej, doboru graczy przez selekcjonerów i tego, że beton w pzpn jest chyba nie do ruszenia. Ta sama zgraja piłkarzy jakoś potrafiła nawet za Sousy grać z jajem i fajnie się oglądało. Wielkich sukcesów nie ma co się spodziewać, bo w porównaniu do siatki tutaj skala kompetycji wywala poza skalę patrząc co
@ZuluScout: Sory ale jak dla mnie to typowe gadanie fanboya piłki nożnej, sam grałem i w jedno i drugie, może nie na jakimś super ligowym poziomie ale też nie typowo amatorsko i w miare wiem jak to wygląda. Nie ma aż tyle różnic a i poziom może być tak samo zróżnicowany i w siatkówce i w piłce nożnej. Siata ma fajnie bo potrafią dobierać, w nodze mogliby tak samo, nie ma