Wpis z mikrobloga

ich najtwardszy elektorat XD


@Jarusek: Nie, najtwardszy elektorat na 100% zagłosuje na nich. Ja nadal się waham między:
a) zagłosowaniem na kogoś merytorycznego z Konfederacji
b) zagłosowaniem na kogoś merytorycznego z obozu Zjednoczonej Prawicy lub Koalicji Obywatelskiej*
c) niepójściem na wybory

* - problem w tym, że w Polsce głosuje się na partię a nie na konkretnych ludzi, a tutaj niestety zarówno Zjednoczona Prawica (z PiSem na czele) jak i KO
@WeunianyTrampek: Tak jak pisałem. Przed tym co się działo w filmiku to Mentzen go wyjaśniał. To tak jak by Cie ktoś obrażał pół godziny, Ty byś mu odpyskował a Twoje odpyskowanie by rozpowszechnili i nagłośnili że Ty kogoś obrażasz
@Jarusek co z tego że zagłosuje na kogoś merytorycznego z PiSu/PO skoro i tak pewnie wejdą klakiery do głosowania lub przygłupy pokroju Scheuring-Wielgus czy innego Kowalskiego?

Jedynie ogolnopolskie listy mają szansę na wejście do Sejmu.

W Konfie też masz i merytorycznych i przygłupów, ale ryzyko wpuszczenia przygłupa w ich wypadku jest niskie, bo co najwyżej dostaną DWA mandaty. A taka POKO/PiS wpuszczą 10 z czego 2 jest normalnych a reszta to Gdule,
@Jarusek powiedział ze chce zagłosować miedzy kimś merytorycznym z Konfy lub PiSu/PO. Chcę poznać okręg a nie strzelać po listach na ślepo.

Pokazuję realny system głosowania.
Czyli głos na PiS/PO wpuszcza byle kogo z list co tylko klika jak mu szef powie lub jest odpałem bo PO/PIS w zależnosci od okręgu dostanie 9-10 mandatów - tymczasem w Konfie wejdzie co najwyzej 1 lub 2 z czego nie wejdzie 12-13 miejsce jakiegoś szura
@damienbudzik: Wystarczająco fikołki uprawiałeś, gdy spłakałeś się o ćwiczenia wojskowe. Niestety Twoi bajarze również są za tym, co ten zły system xD Na syndrom szkolholmski nie ma już ratunku, została tylko beka z takich jak ty i reszty krzykaczy Memcena ( ͡° ͜ʖ ͡°)