Wpis z mikrobloga

@mwss: Czlowieku ja od miesiecy nie moge odzyskac dostepu do ojego konta bo maile z jakims kodem przychodza jak juz sa niewazne a skontaktowac sie z debilami nie ma jak a Ty chcesz takie cos odkrecic?

P.S jakbys wpad na pomysla ze zrobisz to standardowo czyli korzystajac z procedury na stronce to zycze powodzenia przy captcha - bediesz potrzebowal duzo cierpliwosci :DD
zeby w ogóle z nimi popisać to chyba musze zalogować się na konto z tego co widze.A tego nie moge uczynić,no bo mi je przecież ukradli xd


@mwss: No a ja sie nie moge zalogowac bo jak juz jeden na kilkanacie maili zmieci sie w czasie to jest "cos poszlo nie tak - sproboj pozniej"

a widzisz, a trzeba było dodać apkę mobilną, nr tel i 2 etapowe uwierzytelnianie


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:
@mwss: Ja nie wiem co ludzie #!$%@?ą że im się na konta włamują. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś wbił mi się na jakiekolwiek konto tak żebym nie mógł go odzyskać. Dajecie hasło "dup@_gówno123" na każdy serwis bez 2FA czy jak?
Tylko nie to. Jak zmienisz telefon i nie pomyslisz o tym zeby najpierw przerzucic apke na nowy to jestes w dupie.


@gorzki99: Przecież przy zakładaniu 2FA pokazuje ci się kod do odzyskiwania, do tego możesz wydrukować zestaw zapasowych kodów. Wystarczy nie być debilem a nie utracisz dostępu do konta bo wywaliłeś apkę bez wyrejestrowania, żadna wymówka przed tym żeby dalej nie mieć 2FA na koncie Steam.

Po prostu przyznaj się że
@supra107: po prostu przyznaje ze kod od steam przychodzi po terminie waznosci.
Po prostu przyznajee w blizzardzie jak mialem problem to odezwali sie w sylwestra odrazu. Taka drobna roznica.
via Wykop
  • 0
@supra107: normalne imo hasło było(znaki specjalne,duża mała litera itd.)powiem więcej,ja na to konto sie nie logowałem z lekko rok.A tu dzis mail że jakis śmietnik mnie okradł

@gorzki99 ja Ci wierze.Bo mi do tej pory nie przyszło nic na maila odnośnie utworzenia nowego konta,by w ogóle móc sie skontaktować z działem pomocy xd
@gorzki99: Nie wiem, jak mi weryfikacja 2FA się zdupcyła bo zmieniłem hasło na kompie, przez co wylogowało mnie z apki i nie mogłem z niej normalnie korzystać, to bez problemu wywaliłem 2FA kodem odzyskiwania i ustawiłem ponownie.

Nigdy nie utraciłem dostępu do konta, nigdy nikt mi nie przejął żadnego konta.

@mwss: A teraz pytanie za sto punktów: czy to hasło miałeś tylko i wyłącznie na Steamie, czy korzystałeś z niego
via Wykop
  • 0
@supra107: "Good news — no pwnage found!
No breached accounts and no pastes (subscribe to search sensitive breaches)" Pewnie gdzieś tam sie powtórzyło to hasło.ale do najważniejszych dla mnie kont hasła mam zawsze inne.Tu bardziej chodzi że dla zasady chce to odzyskać.aniżeli to,że miałem tam nie wiadomo co i za ile.

btw do teraz nic mi nie przyszło od steama na maila bym mógł utworzyć nowe konto i się w ogóle
@mwss: No wiadomo że z odzyskaniem jest już gorzej. Tak samo jak z upadkiem z wysokości bo nie miało się asekuracji. Jest takie angielskie powiedzonko: "an ounce of prevention is worth a pound of cure".

Ja się po prostu dziwię że ludziom nadal wbijają się na konta Steam, i zastanawiam się co robią nie tak że w ogóle do tego dochodzi.
Nie wiem, jak mi weryfikacja 2FA się zdupcyła bo zmieniłem hasło na kompie, przez co wylogowało mnie z apki i nie mogłem z niej normalnie korzystać, to bez problemu wywaliłem 2FA kodem odzyskiwania i ustawiłem ponownie.


@supra107: Mi padla w blizzardzie bo zmienilem telefon. W sylwestra o godzinie 22 problem rozwiazany poprzez kontakt z pomoca techniczna. W steamie nie ma czegos takiego jak pomoc techniczna. Tez mi konta nikt nie prejal
@gorzki99: No to zrób tymczasowe multi żeby skontaktować się z pomocą techniczną Steam, mówiąc że straciłeś dostęp do konta takiego i takiego, i że masz sposób na udowodnienie tego że to twoje konto, np. jak tam ktoś mówił klucz CD? Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić drugie konto i z niego skontaktować się z supportem.