Wpis z mikrobloga

Prezes Śląska Wrocław udzielił wywiadu po ostatnich publikacjach.

„No ja bym powiedział wszystkim słuchaczom, chyba żeby w to nie wierzyć, może nawet bez słowa "chyba". Naprawdę byliśmy w tych rozmowach. Negocjowaliśmy jakby warunki zatrudnienia z Marcinem. Doszło też do tego, że przecież Marcin nawet już otrzymał drafty umów i też sam negocjował z prawnikiem. Więc jakby no nie wydaje mi się, żeby naprawdę ta akcja była od początku w jakikolwiek sposób zaplanowana”

Link do rozmowy

#wroclaw #sport #pilkanozna #ekstraklasaboners #ekstraklasa
sl500 - Prezes Śląska Wrocław udzielił wywiadu po ostatnich publikacjach. 

„No ja by...

źródło: IMG_0876

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@sl500: czyli co? Odwracają kota ogonem i że to niby dziennikarz ich oszukał, bo zrezygnował z pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: jakby Torz zgłosił do redakcji, że robi prowokacji to nie byłoby problemu. Niestety tego nie zrobił.

Natomiast obojętnie czy on faktycznie się polakomil i na koniec nie wyszło to sam fakt że tam takie waly idą to dramat.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: no fakt, że mógł się pochwalić. Chociaż z drugiej strony będąc jego zawistnym kolegą mógłbym zadzwonić do sutryka i powiedzieć, że wezmę posadę za 20k, a Torza możemy zmieszać z błotem, że złapał zarzutkę urzędu miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: 60 sekund po przyznazniu sie w lokalnej redakcji co planuje Torz nippleroar juz by wiedział, czyli nowy prezes slaska tez ;)

torz nie jest zbyt lotny, ale to akurat dobrze rozegrał ;)
  • Odpowiedz