Wpis z mikrobloga

Czy ktoś posiada lodówkę Samsung RF65A967622? Jak ona odprowadza ciepło? Tylną ścianką? Zastanawiam się jak uda mi się ją zabudować i czy muszę zostawić z tyłu dużo miejsca lub robić kratki wentylacyjne do spiżarni.
#agd #lodowka #samsung
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: dzięki, rzeczywiście jest ale tam są nierealne do zrobienia warunki pod zabudowę, dlatego chciałem to rozwiązać kratkami ale tego jakie miejsca odprowadzają ciepło niestety w instrukcji nie ma
  • Odpowiedz
@betaTrx: ja u siebie nie chciałem kratek od fronów, ale mogłem zrobić parę kratek od tyłu i wszystko działa.
Musi być wlot i wylot powietrza - standardowa szerokość. Jeśli wylot byłby wspomagany wiatrakiem to moim zdaniem mógłby być spokojnie te fi10
Pierwsze meble mi #!$%@? i nie było wylotu i lodówka szalała. Ale o ile pamiętam to odległość do pleców była minimalna.
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: u mnie front będzie cały odsonięty, zastanawiam się w którym miejscu robić kratkę z boku i ewentualnie czy robić jeszcze z tyłu czy jest zbędna, bo miejsce tutaj na pewno ma duże znaczenie a wolałbym się przygotować bo z tyłu jest ściana a z boku będzie zabudowa (to już zadanie dla meblarza)
  • Odpowiedz