Wpis z mikrobloga

@malebro: Też nie rozumiałem tego nigdy gardziłem chodzeniem tam i machaniem łapami jak głupek. Później zdarzyło się kilka razy że kumple mnie wyciągneli i w sumie po wypiciu kilku piw potrafiłem się wciągnąć w muzykę żeby tańczyć i się dobrze bawić. Teraz wystarczy mi jedno piwko albo jak jest dobry humor to nawet bez alko żeby wejść do klubu i się fajnie bawić do muzyki. Tylko że nie chodzę tam żeby
@malebro: Same. Jeszcze jak studiowałem (matka kazała iść na studia) to normiki chodziły do klubów baby i chłopy razem, ale gdzie tu sens. Wypić piwo za 10 złotych i co? I gówno. Dla mnie to zero logiki, chyba że ktoś jest w #!$%@? przystojny to możę sobie loszki na ruchanie wziąć, a ta to tylko frajerskie sponsorowanie klubów
@Kuba04:

jakie moto masz?


Obecnie małe takie gówienko 125 cm3. Prawko mam od 14 l na A. Ogólnie od 14 l. do 21 l. śmigałem różnymi padakami typu romet ogar 200, simson s51, na mz 150 jeździłem, ws-ką, suzuki rg 80, i raz jakimś crossem od suzuki 250 2T. Potem była przerwa i 5 lat temu kupiłem tą 125 cm3 na przypomnienie i potem chciałem mt-07 ale kolega sprzedał swoją 125
Zwierz33 - @Kuba04: 
jakie moto masz? 

Obecnie małe takie gówienko 125 cm3. Prawko m...
@Zwierz33: Ja nie mam, bardziej samochody mnie kręcą ale patrząc na to jak jeździłem gdy kolega dawał mi sie przejechać r6 to chyba dobrze że nie mam bo gdybym miał to już pewnie bym nie mógł napisać tego komentarza xD
@programista3k:

125cc i pewnie te co można na B śmigać to mało trochę na jazde poza miastem.


No tak bo większość obecnych 125 cm3 4T ma do 15 km celowo żeby trafić do jak największego grona odbiorców. Więcej mają jedynie 2T ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuba04: Wystarczy z głową, ale też dobrze że, kiedyś czyli do tego 21 r.ż. nie miałem za mocnych. Na tamten czas podobało mi się suzuki gs 500. Ale dobrze że, nie miałem bo wtedy lubiłem zapierniczać XD Teraz tak do 120 km/h wystarczy XD
Zwierz33 - @Kuba04: Wystarczy z głową, ale też dobrze że, kiedyś czyli do tego 21 r.ż...
Była jeszcze bez owiewek, najpierw ta mi się podobała potem bardziej ta z owiewkami. Oczywiście ta bez miała kijową kierownicę wolałbym tą giętą XD


@Zwierz33: fajne są gs'y, ale jednak wybrałem er5 ściągaczową mam yamahe YZF
@programista3k:

er5 ściągaczową mam yamahe YZF


Prawie o nich zapomniałem też fajne motorki były, nawet chwilę rozważałem er5. Suzuki bandit 400 też był fajny ale stary i części ponoć ciężko było dostać. Motorek ładny szczególnie czerwony ale dobrze że, kiedyś za młodu takiego nie miałem bo mogłoby sie źle skończyć a obecnie nie chciałbym bo inne mi się podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zwierz33 - @programista3k: 
er5 ściągaczową mam yamahe YZF

Prawie o nich zapomniałem...