Wpis z mikrobloga

Eh chłop ma dylemat, czy warto dla 5x zoomu i baterię lepszą o 25% dopłacać 1200zł do iPhone 15 pro max ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niby nie robię często zdjęć, a tym bardziej nie wrzucam ich na social media ale lubię mieć ładne pamiątki z częstych wyjazdów.

#apple #smartfon #technologia
  • 12
jesli masz zamiar brac zwykle pro ale 256 to lepiej doplacic do pro max, jesli 128 ci starcza to zostaw pro IMO

@golomb13: 64gb mi nawet starczy, nie wiem co trzeba robić z telefonem żeby potrzebować powyżej tej liczby.

Pytanie, czy rzeczywiście ten zoom cię ostatecznie tak przyda i zrobi różnicę, bateria warta rozważenia (ew. powerbank na magsafe robi całkiem niezłą robotę).


@LoginZajetyPrzezKomornika: o właśnie zapomniałem o powerbankach, na codzień
power bank za 100/200zł i po problemie


@Kupamilosci: Epico ma w cenie ~250 zł dobre powerbanki. Świetny design, mały, poręczny i potafi doładować 13 PRO do maxa z 10% i jeszcze trochę zostanie, port USB-C. Używam na co dzień.

Warte rozważenia.

https://ispot.pl/epico-magnetic-wireless-powerbank-blue-4200-mah-powerbank?edudiscount=0&Ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=441b403e-0452-5985-e839-e9ffd1cd4c10
LoginZajetyPrzezKomornika - >power bank za 100/200zł i po problemie

@Kupamilosci: Ep...

źródło: epico

Pobierz
wystarczy robić zdjęcia i filmy żeby zapełnić przestrzeń.


@krl_krl: wystarczy trzymać w chmurze żeby nie mieć z tym problemu i dodatkowo masz wtedy bezpiecznie przechowywane pliki. Trzymanie ich w pamięci urządzenia to skrajna nieodpowiedzialność.

@LoginZajetyPrzezKomornika dzięki, jeszcze zobaczę czy apple wypuści odświeżonego power banka bo poprzednika wycofali a one lepiej troch działają niż od innych producentów.
@Kupamilosci: Oficjalny powerbank nie naładuje ci 13 PRO w całości (przynajmniej ten obecny, może coś ulepszą). Drogi, przeciętny sprzęt. Ten mój ma chyba coś ~4500 mAh, a applowski coś ok. 3500 (jeśli dobrze pamiętam), więc znacznie słabiej. Jedyny plus oryginalnego, to ikonka na ajfonie z ilośćią pozostałej energii, prezentowana podobnie do stanu naladowania airpodsów, watcha, etc.
Jedyny plus oryginalnego, to ikonka na ajfonie z ilośćią pozostałej energii, prezentowana podobnie do stanu naladowania airpodsów, watcha, etc.


@LoginZajetyPrzezKomornika: nie do końca, bo podłączony telefon do applowaskiego działa tak jak przy połączeniu z ładowarką czyli na bierząco pobiera prąd z power banka zamiast z baterii która przy normalnym power banku bierze energię z telefonu a następnie power bank ładuje baterię telefonu czyli to skutkuje mniejszą degradacją baterii bo też się
@Kupamilosci: Czyli oryginalny PB ładuje trochę baterię, a trochę dostarcza energii na bieżącą konsumcję? (bo tak rozumiem, że tak wg ciebie działa ładowarka [sam się nie znam, jak to działa])? Bo jeśli oryginalny PB tylko zasila telefon nie ładując baterii, to dla mnie takie rozwiązanie jest praktycznie bezużyteczne.