Wpis z mikrobloga

Jestem zaskoczony pojawieniem się i plusami we wpisie broniącym Szojgu. Z punktu widzenia siania zamętu nie ma sensu być tak otwarcie prorosyjskim, być może zatem zachowanie Szojgu faktycznie sprawiło przykrość i stąd potrzeba korekty?

Dlaczego telewizja to wyemitowała i nawet wstawiła on-line? Nie jest taka byle wpadka jak memy to pokazują, w czasie ostatniej wojny światowej mieli zawołanie "Мы победим" i uważam, że dziennikarz rzucił to niepytanie by dostać jakąś odpowiedź w stylu tego zawołania. Realnie nie kwestionował zwycięstwa. To tak jakby na koniec wywiadu Załużnemu rzucić jakieś "Слава Україні!" a ten wzruszył ramionami i po chwili rzekł "no tak, nie ma innej opcji".

#ukraina #rosja
  • 2
Jestem zaskoczony pojawieniem się i plusami we wpisie broniącym Szojgu.


@wrzesien: Mam prawdopodobnie pół tagu na czarnej, więc nie wiem nawet o co chodzi.

Nie jest taka byle wpadka jak memy to pokazują


Memy to pokazują jako wpadka? Nie widziałem takich. Widziałem memy śmiejące się z tej reakcji Szojgu, bo jest w istocie z naszej perspektywy śmieszna. W życiu bym nie pomyślał, że to jakaś 'wpadka'.
@wrzesien: taaaa.... koniasz et consortes. oczywiscie jak na to zwrocisz uwage, to oczywiscie dostajesz hrywny ;) to nie chodzi o korekte, tylko ze nie wolno smiac sie z mateczki rosji. poniezej przyklad

A amerykanie jak wywolywali wojne w iraku to było ok?

Czyli to jest smieszne tylko kiedy rosji nie wychodzi?


Misja tlumaczenia dlaczego mem o ruskich jest niesmieszny ;) nie wiem jaka moze byc motywacja, ale sie domyslam ;)