Wpis z mikrobloga

Mirasy chciałem się poradzić, może ktoś będzie znał rozwiązanie mojego problemu.

Otóż mam na pewnej stronie internetowej (bricklink.com) wiele pól tekstowych i chciałbym je zmienić wszystkie na raz.

Niestety tworcy nie przewidzieli takiej możliwości a żadne wtyczki do chrome typu "znajdź i zamień" nie działają.

Pic rel: chodzi o pole Remarks w którym mam wprowadzoną wartość A005

Tu jest tylko kilka rekordów ale mam takie gdzie jest ich setka i wprowadzanie i zmiana ich ręcznie to absurd.

Taguje #lego bo może ktoś używa bricklink i zna rozwiązanie oraz #programowanie bo nie mam lepszego pomysłu ¯_(ツ)_/¯
Semigod - Mirasy chciałem się poradzić, może ktoś będzie znał rozwiązanie mojego prob...

źródło: temp_file1985332334672307146

Pobierz
  • 15
via Android
  • 0
@Mirek_Belka no właśnie operacje na wanted list umozliwili ale w edycji sklepu ani nie ma checkboxów przy itemkach ani żadnych opcji do zmiany.

Cholernie to uciążliwe bo używam remark do oznaczenia miejsca magazynowego w którym mam dane klocki. Jeśli chce przenieść zawartość całej szufladki do innej to muszę to robić na piechotę :/
Semigod - @Mirek_Belka no właśnie operacje na wanted list umozliwili ale w edycji skl...

źródło: temp_file2479853796553910108

Pobierz
@Semigod: poniższe zadziała w Chrome, jak będziesz na tej stronie to wklej w pasku adresu:

javascript:document.querySelectorAll("input[id^=InvRemarks]").forEach((remarks) => remarks.value = "TU PODAJ NOWĄ WARTOŚĆ REMARKS")