Wpis z mikrobloga

Właśnie obejrzałem najdziwniejszy film w moim życiu i to jeszcze od Warner Bros. Nie wiem jak producent zgodził się na produkcję tego filmu w WB. Ale to jest szalone! Przynajmniej dodał wiele Easter eggów aby widzowie nie pomyśleli, że ten film jest na serio.
Tyle Easter eggów nie widziałem w żadnym filmie, niektóre są proste do wyłapania, ale niektóre trochę trudniej.

Chodzi o film "Barbie (2023)"
Nawet nie chce pytać, ile wydali na różową farbę.

Ale jak na WB, to montaż się wspaniały, oni wiedzą jak robić świetne filmy!

To jest w sumie wspaniały przykład, że z niczego można wyczarować coś, tak samo jak kucharz jak dostanie kilka produktów to powinien coś z tego wyczarować.

Jak dla mnie film jest taki 4/10 ale dodam kilka punktów za kreatywność, czyli 7/10.
Nigdy dla filmu nie dawałem podwójnej oceny, więc to jest też nowość dla mnie.

#barbie #ciekawostki #film #heheszki #warnerbros
aptitude - Właśnie obejrzałem najdziwniejszy film w moim życiu i to jeszcze od Warner...

źródło: Screenshot 2023-09-14 at 08.02.56

Pobierz
  • 5
  • 0
Warto obejrzeć?


@AnonimoweLwiatko: Dobre pytanie, jak jesteś fanem WB to tak, jak Cię interesuje jak mogli nagrać nowe Barbie, to obejrzyj. Wszystko zależy od Ciebie. Film sam w sobie nie jest jakoś słaby, jest nawet chwila gdzie można się popłakać.

Ale czy polecam, hmm, to trudne, naprawdę trudne.

To jest pierwszy film, gdzie zaczynają kreować pierwszy raz swoje zasady. Jak lubisz normalne filmy, to nie polecam tego filmu, ale jak masz