Wpis z mikrobloga

@camelinthejungle: o tak. Tu masz niepodważalny argument. Nie ma co na temat nawet polemizować.
Rzeczywiście, jeżeli dadzą mu szansę chwycić lub nawet rzucić sobie „kulką” to już raczej w ramach nagrody pocieszenia za całą tą żenadę na jaką sobie zapracował

Aż chciałoby się rzec: „miałeś, chamie, złoty róg”
ale umówmy się: zwycięstwo w hp to jest mały wyczyn i mały profit.


@camelinthejungle: no tak ,ale ty to wiesz większość z nas to wie a oni nawet jak wiedzą to parcie na szkło całkiem ich rozumek wyłącza i zwyczajnie godzą się na wszystko,robią wszystko byle jak najdalej dojść jak i zostać w pięknej Kolumbii jak najdłużej,
oni zwyczajnie nie myślą jak odbiorą widzowie ich perfidne zagrywki, pewnie w życiu codziennym
@crazy_frog jasne. Brat pewnie pomógł na etapie castingu, chociaż i tam nie musiał. Miks narcystycznej osobowości i atrakcyjnej fizjonomii idealnie pasuje do takich programów. Ale doszukiwanie się potem ingerencji brata póki co imo nie jest uzasadnione.
@camelinthejungle: ja się zgodzę z @crazy_frog to, że po znajomości go wkręcili to nie znaczy, że będzie miał hmm lajtowe traktowanie?? Lektor dość na świeżo nagrywa te odcinki, i takie robienie mema z człowieka też w jakimś stopniu podkręca oglądalność... Pamiętamy jeszcze czasy jak słodko do Grzesiulka Wentusia niuniusia się odzywał, aż do porzygu... Tu mi się wydaje mała zemsta brata/kuzyna z TVN i raczej układ, ja ci załatwiam wakacje all