Wpis z mikrobloga

@yuck A spoko jest w tym otto w ogóle ? Bo sam się zastanawiam, czy warto z nimi jechać. Jak wyglądają warunki mieszkaniowe ? W E&A bylo spoko
  • Odpowiedz
@cor1sto teraz jestem przez covebo i w otto duzo lepiej bylo z zakwaterowaniem i koordynatorami, czesto maja hotele wiec wtedy pokoj z lazienka a czasami z aneksem kuchennym jak dobrze sie trafi. a tutaj chyba glownie mieszkania maja
  • Odpowiedz
@yuck No w covebo chyba tak, Jutro zadzwonię może coś ogarną, pewnie zależy gdzie się trafi. Patoli dużo tam spotkałeś? Bo z E&A byłem 3 razy i nigdzie jej nie było, wszędzie spoko ludzie i atmosfera
  • Odpowiedz
@yuck Ale w sensie czy w otto patola była ? Ja słyszałem, że na hotelu flexcrafta jeden chłopak z okna wyskoczył i go w kaftanie zabrali, a drugi nalał na ubrania współlokatorami ....
  • Odpowiedz
@macjaos szukaj roboty E&A Nistelrode i praca w okolicach żeby biura była np Oss. Trzeba uwazac bo jeśli dadzą inna lokacje niż nistelrode to resztę możesz już nie czytać.
Dla pary dostaniesz segment domku na dole kuchnia salon na poddaszu u góry łazienka i dwa łóżka które pary łączą sobie w wiadomych celach. Po kilku miesiącach jest możliwość się nawet zameldować i wiele osób ma tam własne auto na NL blachach bo
  • Odpowiedz
@macjaos na tej lokacji tak bo to studia dwuosobowe, na hotelach roznie bywa. Na mieszkaniach tylko wzgledna prywatność w swoim pokoju.
Chcesz zdjęcia środka czy adres lokacji by zobaczyć z satelity to napisz prywatną.
  • Odpowiedz
Loteria czysta. Ale agencje eena i Otto to omijaj szerokim łukiem ziom, nie ważne nawet jak robota super bo można przez inne agencje się zatrudnić do tej samej roboty. Za dużo złego widziałem w stosunku do ludzi w tych agencjach.
No i Otto to już bardziej ukraińskie niż polskie. Samych brudasów zaczęli zatrudniać ze wschodu co słowa po angielsku nie wymówia. Polaków dyskryminuja i zwalniają jak śmieci. Eena tak samo. Obie te
  • Odpowiedz