Wpis z mikrobloga

Strasznie wciągająca gra, sterowanie to czysta przyjemność(dualsense), na początku trudna, ale idzie nabrać w trakcie gry nawyków i cisnąć do przodu - metroidvana, ale śmierć w tej grze wcale nie jest aż tak irytująca jakby się mogło wydawać, lecisz od nowa i tyle tylko już szybciej, bo skill z każdym zgonem rośnie. Polecam, na początku można się odbić, ale nie poddawajcie się, bo później jest już tylko lepiej - dawno nie grałem w grę do której tak lubię wracać jak do Returnal.
#gry #ps5 #returnal i jeszcze #pcmasterrace, bo na PC też jest.
enforcer - Strasznie wciągająca gra, sterowanie to czysta przyjemność(dualsense), na ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@enforcer To była gra którą kupiłem będąc zmuszony bo była dodawana do zestawu w czasach gdy PS5 było średnio dostępne.

Ale generalnie zgadzam się ta gra była naprawdę świetna i bardzo się miło zaskoczyłem. Była trudna, ale jednocześnie nieziemsko satysfakcjonująca a system walki to była czysta przyjemność.

Jedyne co uznaje za wadę to bronie, w pewnym momencie było czuć że niektóre wyraźnie odstają od innych i tak naprawdę finalnie zawsze szukałem
  • Odpowiedz
  • 1
@enforcer mam platyne i nabite ponad 200 godzin. Gram nadal, pomagam innym zwiadowcom w trybie chronoza, w wieży odblokowywuje sobie nowe perki na bronie, jest ich ponad 90..

Gra arcydzieło.
  • Odpowiedz
  • 1
@enforcer jeszcze trzy biomy przed Tobą. Gra ma 3 zakonczenia. Nie bój sie pasozytów, graj broniami ktorych nie lubisz i odblokowywuj te perki o ktorych pisalem.

W wiezy Syzyfa jest bron ktorej nie masz w biomach, gardlacz, w kilku wariantach, istny #!$%@?.
  • Odpowiedz