Wpis z mikrobloga

Hej mirasy, poszukuje słuchawek nausznych do ~300zl. Myślałem nad AKG K240 Studio / AKG K240 MKII (w zasadzie czym one się różnią?) i Takstar Pro 82, jednak z racji że w słuchawkach będę spędzał dobrych kilka godzin dziennie to skłaniam się bardziej ku półotwartym AKG. Co myślicie? A może jest coś jeszcze sensownego w tej cenie czego nie znalazlem? Słuchawki będą używane do komputera, głównie do muzyki oraz gier.
#sluchawki #komputery #muzyka #dzwiek
  • 6
@nerfipro174: Bluetooth 5.0 dongle USB-A to jakieś 35 - 45 PLN, tak na marginesie :)

Jesli ja miałbym wybierać, to półotwarte AKG - siedzenie przez parę godzin w garnkach na uszach to tortura; jesli sie łatwo pocisz to przygotuj sobie ręczniczek.

W półotwartych lepiej słychać dookoła, czego słuchasz, to też warto rozwazyć.

AKG K240 Studio od AKG K240 MKII technicznie nie różnia sie niczym, MKII wyglądaja troche inaczej, mają inne earpady
@nerfipro174: Mam te K240 10 lat już. Dziś wymieniłem im pady na jakieś tanie za 65 zł, niby welurowe. Generalnie słuchawki warte uwagi ale na oryginalnych padach lepiej brzmiały niż na tych zamiennikach, no ale po 10 latach z gąbek już sito zostało.