Wpis z mikrobloga

Zrobiłem rezerwacje na booking i koszt jej odwolania to koszt całkowitej kwoty rezerwacji. Obiekt nie pobrał żadnych pieniędzy tylko mam napisane ze potwierdzona karta kredytowa moja rezerwacje. Jeśli rezerwacja jest podpięta pod wirtualna karte Revolut na której nie ma pieniędzy lub kartę fizyczna która jest już przeterminowana i nie istnieje to czy w jakiś sposób mogą ode mnie pobrać pieniądze za anulowanie tej rezerwacji? Dodam ze przy rezerwacji karta nie była w ogole weryfikowana, podałem tylko dane karty, a w zasadzie użyłem jakiejś starej zapisanej w bookingu. #booking #podrozujzwykopem #podroze #hotel
  • 2
@aaaaa-jdjdjdhd: Zapewne na karcie, w banku istnieją twoje dane. Jak się booking uprze to cię znajdzie i ściągnie co mu należne.
Jak miałem w zeszłym roku podobny problem bo zarezerwowany wyjazd nie mógł dojść do skutku ze względu na Covid na który załapała się moja różowa, a termin odwołania minął dwa dni wcześniej, to przeniosłem termin wizyty na "za dwa tygodnie" - hotel się zgodził. A na drugi dzień odwołałem bezpłatnie