Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do aktu 3, który właśnie rozpoczynam. Mam już jakieś 70 godzin w grze i dosyć dobrze wyczyściłem pierwsze dwa akty. Niestety zaczynam być już troszkę znużony, bo gram od około miesiąca. Jak duży jest akt 3? Większy/mniejszy od poprzednich? Nie chcę odkładać gry na dłuższą przerwę a raczej ją już skończyć, a poznać resztę historii przy innych przejściach. #baldursgate #baldursgate3
  • 6
@Wikariush zalezy jak grasz, jak lizesz sciany i gadasz z kazdym npc i graleś good guyem to contentu sporo jest, ja mialem 50h w akcie 1, 35h w akcie 2 i 45h w akcie 3. trzeci czysto w content powiedzialbym ze jest najdluzszy, ale w pewnym momencie ze znużenia troche przyspieszyłem z graniem.
@Wikariush
Jeszcze sporo przed tobą. Wydaje mi się że akt 3 na początku wybija trochę z rytmu bo jest bardzo otwarty w porównaniu do aktu 2 gdzie od świątynia Shar to już się idzie jak po linijce praktycznie.
Do tego cała masa NPC gdzie czasami na pierwszy rzut oka nie wiadomo do kogo warto zagadać.
Mnie w akcie 3 zeszło chyba dłużej niż w 1.
@Wikariush: jest chyba tak długi, jak drugi, nie wiem, jeszcze nie skończyłem, ale już niewiele mi zostało.
Zdecydowanie masz tu fajniejsze historie, więc warto grać
W pewnym momencie po prostu przestaje się czytać wszystko, bo to bez sensu i nie zbiera się sprzętu i nie sprzedaje go, bo i tak ma się nadmiar hajsu