Wpis z mikrobloga

Serio mam nadzieję że Santos wyleci. Widać że
on się męczy, Kulesza się męczy, piłkarze się męczą, nie mówiąc już o kibicach. Z tej mąki chleba nie będzie.
Znając życie będzie Polak, bo karuzela musi się kręcić. Ja mam pięciu kandydatów:
Dwóch to zły wybór: Papszun i Probierz.
Dwóch to mniejsze zło: Urban i Skorża.
Do tego jeszcze Renard, ale to raczej marzenia.

Najłatwiej wyjąć Papszuna, bo jest bez roboty. Ale kurde, przecież on robił wyniki długoletnią pracą, nie jest zadaniowcem. W dodatku jest schematyczny.

Probierz pracuje w u21, więc to logiczny wybór, ale to raczej taki zadaniowiec typu Brzęczek/Czesiu.
Autobus i laga.

Jeśli Skorża zadbał o zapis w kontrakcie że jak zgłasza się kadra, to może odejść to bym się nawet nie zastanawiał. Za kilka lat będzie żal że nie spróbowano, podobnie jak z Kasperczakiem.

Urban to trochę jak Skorża. Bardziej elastyczny, pewnie łatwiej by go było wyjąć z klubu.

Renard teraz z babami pracuje, ciężko właściwie określić czy to dobry wybór (bo może zły) ale to taki złotousty Sousa 2.0. Jakby nie było wyników, to by było przynajmniej wiadomo że nie wina trenera.

#mecz #reprezentacja #meczynaspilka
#dzielinaspilka

..,......... . .

  • Papszun 31.1% (50)
  • Probierz 8.7% (14)
  • Skorża 11.8% (19)
  • Urban 1.9% (3)
  • Renard 29.8% (48)
  • Ktoś inny 16.8% (27)

Oddanych głosów: 161

  • 8
  • 0
@enjoy10: ale Papszun to niewolnik jednej taktyki, w dodatku z kadrą pracujesz kilka dni, a nie lata żeby wpajać zawodnikom ustawienie.

Z Papszunem będzie murarka i sousowe 352 co już pokazało że te sieroty nie potrafią tak grać
@Matpiotr: z tą murarką to bym nie przesadzal. Raków był zrównoważony, a nie skupiał się tylko na defensywie. Czegoś takiego trzeba w reprezentacji. Z trójką obrońców rzeczywiście może być problem, ale wydaje mi się, że to inteligentny gość i jak będzie trzeba to zmieni system.
@Matpiotr ale im nie trzeba ustawienia, im trzeba ustawienia mentalnego, chyba nie wierzysz ze chłopy co dobrze grają w swoich klubach w szatni na narodowym umiejętności w torbie zostawiają i wychodzą bez skilla. U nich psycha sitting i byle z dala od siebie piłka żeby potem Polaki memuf nie robili...