Wpis z mikrobloga

[25/365] Tenisowa ciekawostka dnia:

Wczoraj Andy Roddick wręczał trofeum podczas finału, więc dzisiaj o Jego dramie z Djokovicem!

Andy i Novak to jedna z ćwierćfinałowych par US Open 2008. Faworytem spotkania był Djokovic, ponieważ wygrał w tamtym sezonie Australian Open i był 3 zawodnikiem na świecie, a Andy 8 w rankingu.

Przed meczem Amerykanin postanowił sprowokować Serba, nawiązując do jego wcześniejszych przerw medycznych:
"On ma około 16 chorób, jeszcze ptasią grypę, wąglika i SARS. Albo będzie wołał co chwila lekarza, albo okaże się najdzielniejszym człowiekiem wszech czasów."

Mecz łatwo w 3 setach wygrał Nole, podczas rozmowy po meczu Djokovic tak odpowiedział Roddickowi i został mocno wygwizdany:
"Chyba jednak nie mam 16 różnych chorób, skoro udało mi się na waszych oczach pokonać Roddicka na jego terenie. Nie jestem aż tak bardzo chory. Znów musiałem grać przeciwko kibicom, ale już się przyzwyczaiłem."

Później już na konferencji Novak przeprosił za swoje słowa:
"Przepraszam kibiców, poniosło mnie. Ale prawda jest taka, że trochę zabolały mnie słowa Andy'ego, a także to, co pisała prasa. Moje problemy zdrowotne nigdy nie były wyssane z palca ."

Andy Roddick na swojej konferencji wyśmiał brak dystansu Serba, nawiązując też do parodii innych zawodników przez Serba:
"Wyjaśniliśmy już sobie całą sprawę z Novakiem. Zapomnijmy o tym. Ale trochę nie rozumiem jego poczucia humoru. Z jednej strony umie żartować z innych, ale jeśli ktoś zażartuje z niego, to bierze to do siebie. Ja bym się roześmiał."

Później Andy Roddick zdradził, że po meczu doszło do szarpaniny! Niestety kibice najlepsze emocje ominęły... Chłopaki postanowili honorowo wyjaśnić sytuacje w szatni poza kamerami.

#tenisciekawostki - Tag do obserwowania/czarna lista #tenis
Madziol127 - [25/365] Tenisowa ciekawostka dnia:

Wczoraj Andy Roddick wręczał trofeu...
  • 2
  • Odpowiedz