Wpis z mikrobloga

Lewa kolumna:
1) XD, to chyba na jakimś dziennikarstwie czy innych studiach feministycznej terapii tańcem na prywatnej Wyższej szkole plecenia koszyków - każdy mój znajomy który studiował poważny kierunek studiów dostawał się na płatne praktyki i staże więc po co tu regulacja? Jak jesteś użyteczny to i na stażu ci zapłacą.
2) ^
3) kto za to zapłaci? Ps: w niektórych przypadkach jest 100% na L4 już teraz
4) XD, jeszcze wieksza inflacja welcome to - zasłaniają się nauczycielami że mało dostają (za tą pracę to i tak powinni dostać jeszcze mniej) i pielęgniarkami (że przepracowane i stare - przepracowane i stare to są dlatego że nie ma młodych pielęgniarek bo której lasce się chce iść na 5letni kierunek podcierania usranych tyłków?)
5) XD, a może po prostu pozwolić pracownikowi pracować tyle ile chce i niech sam się dogaduje z pracodawcą a nie odgórnie narzucone. Ale lewica to chyba nie lubi jakiejkolwiek wolności osobistej (oprócz takiej z kim/czym się sypia ale to też nie zawsze)
6) tak samo jak wyżej - niech każdy się sam dogaduje z pracodawcą ile będzie miał urlopu
Prawa kolumna:
1) tak samo jak 5 i 6 - dlaczego nie można się dogadać samemu z pracodawcą?
2) XD?
3) czy artyści różnią się czymś od normalnych ludzi? Przecież mogą założyć firmę i odprowadzać składki
4) tak, na pewno jak się dorwą do koryta to będą wspierać strajkujących - to ładnie brzmi jak się jest opozycja
5) xD?
6) a może dać ludziom pracować na takich umowach na jakich chcą?
#bekazlewactwa #polityka #polska #wybory
Sorry, im więcej lewackiego pieprzenia słyszę tym bardziej mam dekstrokardie
pieknylowca - Lewa kolumna:
1) XD, to chyba na jakimś dziennikarstwie czy innych stud...

źródło: IMG_20230910_192908

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
typowe patozero z konfuni.


@Njal: nie no jednak masz 15 lat xD


to ty byś się ani na magazyniera ani na kuriera po prostu nie nadał bo masz gówno w głowie i brak szacunku do innych


@Njal: Ty nazywając mnie patozerem mówisz coś o szacunku do innych? xDDD Weź idź nieuku poczytaj książkę i nie przynoś matce wstydu w internecie. Widać, że Cię ten magazyn/kurierka zabolały gamoniu bez szkoły xDDD
  • Odpowiedz