Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Do opuszczenia na pewno nominowani będą Łucja i Michał i oni na pewno odpadną. Nie wiem z kim będą konkurować może będzie to Alicja i Roch a może Kori i Patryk ale nie zmienia to faktu, że jak odpadnie para to dalej będzie parzyście, więc coś jeszcze musi się wydarzyć w tym tygodniu tak żeby do rajskiego była przewaga jednej osoby. Może nowe osoby będą mogły wskazać z Łucji oraz Michała osobę która odpada.
  • 4
  • Odpowiedz
@Aldib: Myślę, że nieprzypadkowo Justyna i Paweł mieli te przesłuchania par. Być może nowe osoby będą miały możliwość uratowania jednej z osób z odpadającej pary. Jeśli w ten sposób zostanie dziewczyna, to będzie w parze z Pawłem. Jeśli uratują faceta, to weźmie go Justyna. Ale żeby było sprawiedliwie dla nowych, to mogą dostać dodatkowy przywilej, tzn. ta druga nowa osoba wybiera sobie na partnera kogoś z pozostałych par i wtedy
  • Odpowiedz
@Sieranevada: Też myślę, że nowi będą kogoś wybierać. To byłoby za proste, gdyby zostawili ich, żeby się ze sobą sparowali. Trzeba jakoś namieszać w istniejących parach. No i te przesłuchania.. jak to się mówi, wszystko w hotelu ma swoje konsekwencje. ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sieranevada: @Sieranevada Tak może być bo po co były te przesłuchania przez Nowych. Moze być również tak, że np. zostaje Łucja która od teraz tworzy parę z Pawłem a Justyna ma przywilej i idzie na randkę z dwoma wybranymi facetami z innych par i potem wybiera jednego do pary.
  • Odpowiedz