Wpis z mikrobloga

Sklep z militariami Sharg.pl (Oficjalny dystrybutor produktów marki Hatsan) usuwa nieprzychylne komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kupiłem kiedyś śrut bezołowiowy JSB Exact Lead Free i skuszony rabatem za dodanie opinii, oceniłem go na 3/5. W opinii napisałem, że ma on gorsze parametry i jest dużo droższy niż śrut ołowiowy JSB Exact, ale znajdzie on swoją niszę wśród osób które dbają o środowisko. Przez miesiąc czekałem, aż opinia "zostanie zaakceptowana ze względów obyczajowych" i dopiero po napisaniu maila do dystrybutora, dostałem w odpowiedzi informacje, że ją zaakceptowano, ale no wie Pan taka nieprzychylna, no jak to tak? Wystrzelałem całe opakowanie więc postanowiłem, że wykorzystam mój rabat za dodanie opinii i kupię drugie drugie opakowanie. Jakież moje było moje zdziwienie gdy nie zauważyłem pod produktem mojej opinii, a nowej nie mogę dodać gdyż "Twoja opinia jest już zatwierdzona. Nie możesz dodać więcej opinii do tego produktu" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie polecam tego sklepu i chyba jednak kupię ten śrut 5 zł drożej w innym sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wiatrowki #strzelectwo #survival #oszukujo
  • 2