Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Co do live u Gapowatego to oprocz pozdrowien dla wszystkich pacjentow sanatorium w Choroszczy rzeczy warte odnotowania:
1. Wizyta w PL jest planowana na poczatku przyszlego roku bo juz teraz nie da rady bo ma duzy ruch w biznesie wynajmu pokoi i domow ( dziwne bo od dawna nie ma zadnych desperatow od brodzenia we wlasnych odchodach w Gapciowym holmstejingu a ekipa Scoobie Dooo tez niedlugo sie zawija)
2. Bedzie wiecej jezdzenia i pokazywania domow i nieruchomosci bo Gapa musi trzymac reke na pulsie w tym biznesie zeby szybko reagowac na zmiany podazy na rynku wynajmu bo byc moze bedzie poszerzal oferte na cos wiekszego i w jeszcze wyzszym standardzie . Odezwala sie chyba Gapciowi chec odgrywania roli agenta nieruchomosci :)
3. Pytanie o kupno wlasnego domu .. I tu nastapila dluga przerwa na zmysleniu kolejnego klamstwa z ktorego moglby potem sie wykrecic i odpowiedz :
- no wlasnie... troche sie rzeczy zmienia... nie wiem
Reszta to #!$%@? o niczym i co jakis czas przypominanie widzom o nowej mozliwosci wplacania hajsiwka na prozniacze zycie chlora i jego rodziny w bardzo cfanej i zawoalowanej formie zebrania o pieniadze
" Gdyby Panstwo mieli ochote skorzystac z postawienia wirtualnej kawki to jest taka mozliwosc "
Czyli " durne Grazyny wplacac hajsiwko mi na konto zebym mogl spac do poludnia i chlac Cambodie dopoki mi podagra pozwoli"
A to trafna diagnoza tych imbecyli ktorzy wplacaja kase na tego golodupca
Pobierz Nightshift_ - #raportzpanstwasrodka 
Co do live u Gapowatego to oprocz pozdrowien dla...
źródło: Screenshot_20230910_133917_YouTube
  • 20
@Nightshift_: zamiast twardo powiedzieć: jak ktoś chce mi postawić browara to jest taka opcja, wypije wasze zdrowie a jutro pokaże wam jaki jestem czerwony, to ten wymyśla jakieś stawianie kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś w Polsce była taka moda ze zule podchodziły do ludzi i twardo mówiły o braku złotówki czy tam dwóch do piwa. I człowiek czasem się na to łapał
@The_Rainman: tak gazety, ksiazki, polskie audycje w radio, polskie filmy it'd.
Ale ten pomysl Gapa skopiowal od tego polaka ktory ma hotel Vihara Jerzego Kostrzewy bo on u siebie organizowal jakies spotkania polonijne i nawet spotkanie zolnierzy polskiego kontyngentu wojskowego stacjonujacego kiedys w Kambo.
Bezrobotny Gapcio siedzi tez na kilku kanalach jutubowych i kopiuje pomysly innych ( widzialem jego wpisy u Marty Sielskiej czy Pantinki z Bali ale bez odpowiedzi tych
@Nightshift_ To ciekawe, bo cały czas podniecacie się przygodami gościa, który rzekomo przyciąga tylko troglodytów, a tak naprawdę zwiększacie mu zasięgi. A Ty kim jesteś skoro oglądasz jego live i robisz z tego podsumowania? xD banda przegrywów
@tomosano: uzycie " Ty " powoduje ze Cie juz lubie i odpowiem.

Podrozujac sobie po swiecie mam mozliwosc obserwowania nieraz aktywnosci i asymilacji naszych rodakow w obcych krajach i kulturach. Oczywiscie super cieszy jak ktos potrafi sie odnalezc w nowych realiach i jest wartoscia dodana zarowno dla lokalnych spolecznosci jak i pozytywnie reprezentuje Polske. Ale sa tez negatywne przyklady postrzegania polakow za granica. I tu pojawiaja sie nasze kambodzanskie asy PoPas
@tomosano: oczywiscie ze to gooowno ale tez sam profil Gapcia jest interesujacy.
Gapa z wyzszym wyksztaleniem warszawiak ktory chwalil sie kiedys swoimi sukcesami w branzy gastronomicznej konczy w kraju trzeciego swiata, probuje sie utrzymac z kiszenia kapusty, caly majatek moze zmiescic do reklamowki z Biedronki i cala swoja energie wklada w kolejne formy naciagania i wyludzania pieniedzy od randomowych ludzikow z Jutube.
Mozna isc dalej i zastanawiac sie dlaczego przez 7
@Nightshift_ Ale co mnie to obchodzi? Nie będę marnował swojego cennego czasu na oglądanie jakiegoś typa w Kambodży, który nie ma mi nic ciekawego do przekazania. Widziałem fragmenty i już więcej nie chce. A Ty nadal z wypiekami na twarzy będziesz przeżywał jego przygody, jak widać masz zbyt dużo wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)