Wpis z mikrobloga

#ko #polityka

Nie ukrywam, że czuję pewien zawód z powodu pominięcia mężczyzn w programie kolejnej partii, chyba że mam utożsamiać się z grupą przedsiębiorców nie mając żadnej firmy... (°°

Zanim ktoś zapyta, co taka partia może zaoferować mężczyznom, chciałbym dodać, co bym chętnie zobaczył.

1. Zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.
2. Równość w zakresie prawa do opieki nad dziećmi. Promowanie równości w zakresie prawa rodziców do opieki nad dziećmi po rozstaniach i rozwodach, aby uwzględniać zdolności i zaangażowanie obojga rodziców.

Być może jakiś mężczyzna mógłby się podzielić swoją propozycją, którą chętnie by widział w programie partii. Codziennie prowadzone są rozmowy na temat praw kobiet, a zapominane są prawa mężczyzn.
Hentai_san - #ko #polityka

Nie ukrywam, że czuję pewien zawód z powodu pominięcia mę...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Remedium na celebracji cipy nie jest celebracja #!$%@?, tylko zanegowanie konieczności celebracji ze względu na kryterium tego co masz miedzy nogami.


@niecodziennyszczon: czyli pobór ma obowiązywać tak samo kobiety jak mężczyzn?
  • Odpowiedz
ja tam prywatnie nie widzę problemu żeby brać wszystkich


@niecodziennyszczon: dzięki bogu, że nie jesteś ministrem obrony narodowej. Jestem pewien, że 9/10 generałów taki problem by zauważyło.
  • Odpowiedz
Jaki problem?


@niecodziennyszczon: biologiczne przystosowanie do reakcji stresowych których nie zbadasz żadnym testem, bo weryfikuje to dopiero jak twój kolega dostanie kulkę obok Ciebie w okopie.
  • Odpowiedz
@malinq: O kurcze, rzeczywiście, o tym nie pomyślałem! To nie, to w takim razie nie powinno być poboru w ogóle, bo przecież każdemu może coś #!$%@?ć w okopie, nawet jak wygląda jak Rambo. To w sumie lepiej w razie "w' poddać się i #!$%@?. Nie było sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To w sumie lepiej w razie "w' poddać się i #!$%@?. Nie było sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niecodziennyszczon: no pewnie lepiej sprowadzić sprawę do absurdu zamiast przyznać, że równość płci nie jest możliwa, bo koniec końców to faceci zawsze będą w przygniatającej większości ginęli w okopach. Kiedyś w ramach tego mieliśmy prawo głosu, teraz ten przywilej został przyznany wszystkim, a obowiązki zostały.

I tak to się
  • Odpowiedz
@malinq: A czy ja gdzieś napisałem, że równość płci jest możliwa? Napisałem o określonych kryteriach, co siłą rzeczy w tym przypadku premiuje większość facetów i mniejszość kobiet co to będą się do wojaczki nadawały. Jest trochę takich lokalnych Anit Włodarczyk co bez problemu mogą chłopa zstąpić w tym obszarze, ale jednak dużo mniej niż mężczyzn. Z tym że nie widzę tu problemu.
  • Odpowiedz
@malinq: No, a w ramach tego w dziwny sposób pojmowanego równouprawnienia padniesz w okopie tuż obok jakiejś 40kg, 18 letniej myszki co to ją karabin przeważa. Rozumiem, że taki scenariusz byłby dla ciebie bardziej pocieszający?
  • Odpowiedz
Remedium na celebracji cipy nie jest celebracja #!$%@?, tylko zanegowanie konieczności celebracji ze względu na kryterium tego co masz miedzy nogami.

A czy ja gdzieś napisałem, że równość płci jest możliwa?


Nie widzisz, że przeczysz sam sobie?

Rozumiem, że taki scenariusz byłby dla ciebie bardziej pocieszający?


@niecodziennyszczon: Nie. Dla mnie pocieszające będą przywileje wynikające z obowiązków. A nie równość w kwestii przywilejów i dyskryminacja w kwestii obowiązków.
  • Odpowiedz
@malinq: Gdzie niby przeczę? To ty nie potrafisz wyjść z dualizmu #!$%@? i cipy. To że chłopy są silniejsze fizyczne i bardziej predysponowane do okopu to jest fakt na który już nic nie poradzę. Natomiast w tej dziedzinie kryterium spełniania pewnych warunków sprawności i wytrzymałości fizycznej, ślepej na płeć uważam za całkowicie zasadne.
  • Odpowiedz