Wpis z mikrobloga

@Promilus: polecam nie głosować w ogóle.

Każdy, ale to każdy głos okazuje się zmarnowany. Nie przypominam sobie żadnego dobrego polityka w ostatnich latach. Każdy byl kompletnym rozczarowaniem.

I tak samo będzie po tych wyborach, jestem tego praktycznie pewien. Obecny rząd jest najobrzydliwszym rządem jaki pamiętam, czyli od co najmniej 25 lat (mam 35).

Ale nie mam złudzeń - następny będzie gorszy. Bez względu na to, czy rządząca partia się zmieni,
  • Odpowiedz
  • 10
@sasik520 zło można stopniować, a PiS już odleciał wszystkim innym partiom pod tym względem i prowadzi nas wprost w kierunku rosji i Białorusi jeżeli chodzi o ustrój państwa. Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć i gadać symetrystyczne głupoty, ewentualnie obserwować co się dzieje w kraju dopiero od 2019, żeby traktować to co robią za coś normalnego.

Odsunięcie ich od władzy powinno być priorytetem każdego, kto nie chce powrotu komuny i
  • Odpowiedz
@Promilus: Czasem sobie wyobrażam, że Kukiz robi to wszystko, żeby potajemnie wejść na szczyt władzy i zrobić #!$%@?. Znosi te upodlenia, obelgi, cicho realizując swoje plany. Jako wierny pajacyk zyskuje posadę premiera, zbiera wszystkich w jedno miejsce i KAMEHAMEHA #!$%@? z zaskoczenia! Na koniec zmęczony staje jedną nogą na martwej głowie karakana z flagą Polski w ręku i drze się "przysięgałem, że nigdy się nie sprzedam!". Fajnie tak sobie pomarzyć
  • Odpowiedz
@Promilus kurde jak sobie przypomnę, że miałem na niego zagłosować, ale dzień przed wyborami poznałem go osobiście i mi wbił nóż w plecy i stwierdziłem, że #!$%@?ć typa
  • Odpowiedz
@Promilus: @d_garm ja się zgadzam z tym, że zło można na stopniować i pis okupuje wszystkie 100 miejsc w rankingu na najgorsze rządy. Mam odruch wymiotny na myśl o kolejnej ich kadencji. Psują mi krew każdego dnia - od 500+ i n-nastek, przez polski ład, kredyty 2%,800 plus, trybunał, aborcję, politykę zagraniczną, szmacenie złotówki, orlen, policję, no lista jest nieskończenie długa.

Mój problem polega na tym, że nie daje za grosz wiary, że nowy rząd, z którejkolwiek partii, coś realnie zmieni.

Na kredyt 2% po odpowiada 0%. Na 800+ od stycznia po odpowiada 800+ od zaraz. I tak dalej. Na granicy białoruskiej też zablysneli. Za każdym razem, gdy mogą zaorać pis z palcem w dupie, przekonują mnie, że gdy dojdą do władzy, to, choć wydaje się to nieprawdopodobne, udowodnią, że da
  • Odpowiedz
@sasik520: Nie głosując wzmacniasz partę z obecnie najwyższym poparciem - mianowicie PiS. Dzięki temu kolejnych wyborów możemy się już nie doczekać. To nie jest coś, wokół czego można sobie po prostu przejść obojętnie.
  • Odpowiedz