Wpis z mikrobloga

Przedstawiam wam program wyborczy Lewicy. Milego glosowania panowie na najbardziej przyjazna partie dla mezczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Program wyborczy Lewicy:
Mianownik (kto? co?): kobieta kobiety
Dopełniacz (kogo? czego?): kobiety kobiet
Celownik (komu? czemu?): kobiecie kobietom
Biernik (kogo? co?): kobietę kobiety
Narzędnik (z kim? z czym?): kobietą kobietami
Miejscownik (o kim? o czym?): kobiecie kobietach
Wołacz (hej!): kobieto kobiety
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #wydarzenia #heheszki
kamil-tika - Przedstawiam wam program wyborczy Lewicy. Milego glosowania panowie na n...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kamil-tika To straszne, zmieniłeś moja perspektywę, lewica ma dużo w programie dla kobiet dlatego też w tym momencie oświadczam że zagłosuje na partie neofaszystów z Konfederacji by było tak super i kolorowo jak w Iranie!
  • Odpowiedz
  • 0
@kamil-tika Mam nadzieję że będzie chłosta dla homoseksualistów, będziemy ich spisywać, wyrzucimy z kraju żydów i będziemy karać więzieniem za aborcję, inaczej to nie żaden RIGCZ tylko lewactwo... może nawet dołączymy do potężnej unii państw które zdają sobie sprawę do czego prowadzą rządy lewaków, będziemy trzymać sztamę z takimi potęgami jak Uganda, Somalia a może nawet i Afganistan razem z Federacją Rosyjską!
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal: tez mam takie same poglady jak ty w tym temacie. Powiem wiecej. Jakby Lewica takie miala to bym jednak na nich przerzucil swoj glos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kamil-tika w naszym wymarzonym państwie wszystkie partie będą miały ten sam konserwatyny pogląd i będzie można dowolnie przerzucać głos! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz