Wpis z mikrobloga

No dobrze, a jakie macie typy na rajskie? Ja mam mętlik w głowie jak Alicja, ale chyba widzę to tak:
Krzysiek-Tori
Onlyjad-Mostowiak
Kornelia - Patryk
Alicja - Michał
Łucja - Roch i Szymon, Roch leci

I wchodzi ktoś nowy, a sytuacja zmienia się tak, że Roch zostaje.

Napisałam i już myślę, że jednak będzie inaczej :)
#hotelparadise
  • 10
@Marjaewa:
Kornelia - Roch i Patryk. Leci Patryk.
Lub:
Kornelia - Roch i Szymon. Leci Szymon.
Łucja - Patryk, bo zobaczy, że może skorzystać, a jakaś para musi być.
WSZYSTKO zależy od kolejności podejść.
Wiadomo, że żaden facet nie podejdzie do dziewczyny jako trzeci.
Takich jaj nie mają, tym bardziej, że jedna z dziewczyn będzie wolna.
@Aldib: mnie się wydaje, że Roch ogarnął jak chwiejna jest Alicja i że decyzje to ona podejmie jak będzie już miała rękę w powietrzu, i skieruje ją do losowo wybranego partnera. Może nie chcieć ryzykować. Ale może w takim razie podejdzie jednak do Kori?
@Marjaewa: to też jest prawdopodobne, o ile Michał się nie podda i nie podejdzie do zajęczej wargi (jeżeli będzie podchodził jako 1 to może tak zrobic), jeżeli Ciproch by podchodził 1 to może zaryzykować Grycanke, wtedy Michał ma wolna Alke , leci Papryk. Oczywiście zakładając, że Łoniak jr nie będzie mial przywileju (a myślę że skrzyneczka będzie pusta lub będzie blokada pary). Tutaj nawet bez przywileju będzie zamieszanie:)
Jeżeli Alicja potwierdziła Rochowi, że go wybierze to po co Roch ma iść do innej laski nie wiedząc czy ta go wybierze. Michał wie że Ala go nie wybierze, więc powiedział że podejdzie do Karoliny i wyleci.
@Aldib: Alicja sama jeszcze nie wie kogo wybierze. Ona była pewna po tym jak Roch jej zaproponował zamianę, potem rozmowa z Karolina i już zmieniła zdanie, potem przekonywania przez resztę ze Roch musi zostać i już kolejna zmiana. Teraz na wyroczni odpowiedz mówiąca jej że Roch nie myślał o niej wcześniej wcale i Michał wraca do gry. Ogolnie tam przy podejmowaniu przez nia jakiejkolwiek decyzji to jak by ktoś kręcił kołem
@Aldib: Roch rochem ale Michał to mnie frustruje w ostatnim czasie. Alicja mu mówi, że nic z tego, a on daje się upokarzać. Wydaje mi się, że mogliby się dogadać z łucją, ale on nie chce więc...