Wpis z mikrobloga

#fanatec #simracing
Czy ktoś miał problem z dostawą z Fanateca? Zamówiłem Bundle'a i dostałem status Completely shipped ale dalej nie ma trackingu na stronie i na mailu również cisza. Miał ktoś podobnie?
  • 4
  • Odpowiedz
@tito17 Przyjdzie powiadomienie od UPS, ja co ciekawe jak zamówiłem to na 2 paczki rozłożyli i każda w innym terminie przyszła jedna w piątek a druga w poniedziałek. Jedna paczka zawierała kiere i baze dd, druga zasilacz 8nm.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mariusz_and no właśnie dotarłem do subreddita i na forum fanateca i widzę, że to chyba "normalna praktyka" xd kurde grube € się im płaci i serwis jak za starego allegro.

@dj_sasek założyłem nawet specjalnie konto na ups my choice ale nic do mnie nie idzie. Więc chyba dalej coś kompletują :/

taka obsługa klienta serdecznie mnie zniechęca do kolejnych zakupów u nich xd
  • Odpowiedz
@tito17 Ja zamawiałem 4.09, dostałem po 10 dniach. Jednak nie ma nigdzie informacji że jak dobierasz osobno to musisz im "zakomunikować że potrzebujesz QR1 do CSL DD bo w innym wypadku paczka leży w domu.
Mail z odpowiedzią na brak QR1 pojawił się 13.09, dodali do zamówień i od tamtej pory cisza...
Dostałem kolejnego maila 25.09 że "czy zauważył Pan że brakuje w Pana zamówieniu QR1?, podeślemy na nasz koszt...." ale w ich zamówieniu nadal się nic nie zmieniło.

Fanatec płonie, ludzie się wkurzeni na QR2 (w którym wcześniej nie było informacji że "wymagane do QR2 jest część która kosztuje sporo" naciągając tysiące osób na dodatkowe koszty bo 30/40€ przesyłki to nie jest tanio, w 3 godziny QR2 zniknął z stock'u, inni nie dostali jeszcze swoich kierownic z zamówień w sierpniu. Inni dostali uszkodzone a jeszcze inni czekając kilka tygodni na wysłanie paczki chcąc zrezygnować z zamówienia dostają odpowiedź - dobrze, zajmniemy się tym w innym czasie.
Tym czasem youtube i przypadkowi goście chwalą się tym jakie to free części dostali od
  • Odpowiedz