Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: Taka ciekawostka przyrodnicza. Jak widzicie u różowej kwadratową dupę, to nosi bieliznę obciągającą. Pani ma ładną buzię i śliczne długie włosy, plusik. :)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Bo to trzeba na spokojnie - zacząć od dotykania, potem niuchania stóp i pupy w rajstopkach, rajstopki zdejmujesz ustami. Potem liżesz stopy i w górę do dupci. No i tam zostajesz na dłużej - język w obie dziurki, aż się Pani porządnie nawilży. Potem w jedną dziurkę, na finiszu wpadasz w dupcię i lecisz do końca. Trening czyni mistrza także trenuj na takich a dojdziesz do dłuższych akcji.
  • Odpowiedz
Bo to trzeba na spokojnie - zacząć od dotykania, potem niuchania stóp i pupy w rajstopkach, rajstopki zdejmujesz ustami. Potem liżesz stopy i w górę do dupci. No i tam zostajesz na dłużej - język w obie dziurki, aż się Pani porządnie nawilży. Potem w jedną dziurkę, na finiszu wpadasz w dupcię i lecisz do końca. Trening czyni mistrza także trenuj na takich a dojdziesz do dłuższych akcji.
Noicozezebowniemam - >Bo to trzeba na spokojnie - zacząć od dotykania, potem niuchani...

źródło: F1DFi3RaMAEU0bE

Pobierz
  • Odpowiedz
@ShineLow: Szkoda, że moje czasy już minęły chociaż nie mogę narzekać, bo różowa też jest w tym temacie spoko. No ale czasem człowiek wrzuciłbym jakieś inne, młodsze mięsko na ruszt
  • Odpowiedz
@ryangiggs11:

Bo to trzeba na spokojnie - zacząć od dotykania, potem niuchania stóp i pupy w rajstopkach, rajstopki zdejmujesz ustami. Potem liżesz stopy i w górę do dupci. No i tam zostajesz na dłużej - język w obie dziurki, aż się Pani porządnie nawilży. Potem w jedną dziurkę, na finiszu wpadasz w dupcię i lecisz do końca. Trening czyni mistrza także trenuj na takich a dojdziesz do dłuższych akcji.
proteinov - @ryangiggs11: 
Bo to trzeba na spokojnie - zacząć od dotykania, potem niu...

źródło: OIP

Pobierz
  • Odpowiedz
@ShineLow: Ale to wiesz nie jest tak, że wszystko jest ok. Wiek robi swoje chociaż jak wskakuje w te swoje rajstopki 20den czarne i do tego czarna ołówkową kieckę ze swoimi perfumami to fajnie się jej pupcię ora. No ale młodsze mięsko jest świeższe, ciekawe czy będzie mi jeszcze kiedyś dane jakiś daddycore
  • Odpowiedz