Wpis z mikrobloga

Poszukuje sprawdzonego dentysty w #poznan . Trochę do roboty jest, usunięcie próchnicy, na bank kanałówka, wypełnić ubytki, więc trochę będą kosztować te wizyty. Z tego co wyczytałem to:
Allecoudent na Glogowskiej (najtańszy i blisko)
Credus Clinic (odległość podobna do allecoudent, drugi najdroższy)
EDS (najdalej i najdroższy)
Kwiatek (najbliżej, w porównaniu do reszty to nie jest najdrożej)
Chillident (trochę bliżej niż EDS, cena podobna jak w Kwiatku, może trochę taniej)

Wychodzi na to, że najlepiej wypada Kwiatek i Chillident, ale może zaryzykować z tym Allecoudent? Złych opinii nie mają, ceny też spoko.

#stomatologia #dentysta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@SkrytyZolw: z tych co wymieniłem to Allecoudent nie ma informacji o tym na swojej stronie. Czy przy tylu działaniach które będą wykonywane aż tak ważne jest użycie koferdamu podczas leczenia kanałowego? Gdyby ten Allecoudent też stosował to którego byś poleciła? Kojarzę cię z innego wpisu i wtedy chyba Kwiatka polecałaś.

@matiusmm Tutaj to już daleko, preferuje sam Poznan i grunwald, głogowska/hetmanska te rejony
@rojber_w_laczkach mam cały czas odblokowane
  • Odpowiedz
@exyvL: nie tylko podczas kanałowego, podczas wykonywana wypełnień również. Jakbyś miał coś cementowane adhezyjnie to także. To po prostu łatwy sposób na weryfikację kto się trzyma aktualnych wytycznych.

Kwiatek jest spoko.
  • Odpowiedz
Akurat OIL w Warszawie to jak granie na kodach z taką liczbą lekarzy oraz możliwościami :) Z dużych masz jeszcze Wojsko, Poznań, Kraków, Gdańsk, Łódź.
  • Odpowiedz