Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: ja nawet nie widziałem ich nigdzie w sklepie, gdzie oni je w ogole sprzedają? I o tych lodach to coś cicho było już od samego początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) to już nawet batony fame widziałem w biedronce
@Napierii:

Zadupie to Ty masz w tym swoim kurniku m2, 40m²


Oczywiście że Dino to sklep na zadupiach ale po co to zweryfikować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobacz ile sklepów jest w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 95% to okoliczne wiochy. Dino stoi polską powiatową. Pewnie jesteś dumny że w na twoim powiatowym zadupiu 20k mieszkańców masz Dino, ale nie pchaj tutaj rzeczy
Pecyk - @Napierii: 
Zadupie to Ty masz w tym swoim kurniku m2, 40m²

Oczywiście że Di...

źródło: srino

Pobierz
@Pecyk: Ja #!$%@? typie wymyśliłeś sobie słowa których nie napisałem i budujesz wokół nich całą narrację swojej wypowiedzi. #!$%@?ęty jakiś jesteś. Chyba, że nie zrozumiałeś co miałem do przekazania w moim komentarzu co i tak czyni Cię debilem. A sorry debilem z miasta xd
@eurphie: Pisałem wyżej zadupie to Ty masz na 8 pietrzę w swoim baraku 35m² xD a ja wolę swoje zadupie z 120m² domem, działką 2000m² na ktorej biegają sobie swobodnie 3 pieski, dwoma garażami, grillem kamiennym, altanką i ziemią 30000 m² za działką na której na razie #!$%@? se quadem a za jakiś czas przerobię na działki które miastowi (oczywiście ci którzy czegoś więcej się dorobili w życiu spojler: Ty nie)