Wpis z mikrobloga

siemka
Zakupiłem lodówkę Samsunga Bespoke i chciałbym połączyć ją do tej aplikacji smartthings.

Mam niestety problem z łączeniem może ktoś miał podobnie i wie co zrobić :/

skanuje kod QR w lodówce
aplikacja na telefonie się włącza
prosi o naciśnie przycisku w lodówce aż pojawi się napis "AP" , tak też robię i pojawia się taki napis

potem nic się nie dzieje, na telefonie ciągle prosi o to włączenie AP

reset nie pomógł ani telefonu ani lodówki

#samsung #lodowka #smarthome
  • 9
@milliebobbybrown666 AI Energy mode daje Ci możliwość sterowania lodówka i możliwość ustawienia trybu pracy, masz alert otwartych drzwi, info o brak wody w podajniku na kostki. jak masz smartthings to łączysz sobie wszystko w sieć. bardzo wygodne i juz dość popularne rozwiązanie.
wejdź w wifi na tel. (Wybór sieci) tam będzie cos w ramce 2.4 czu 5. zazwyczaj IoT maja siec 2.4 i aplikacja tez jej wymaga by połączyć sie z urządzeniami, przynajmniej jak tak sie z moimi bawiłem będąc w sieci 5ghz bo tez nie.moglem parować ot po wifi.
AI Energy mode daje Ci możliwość sterowania lodówka i możliwość ustawienia trybu pracy, masz alert otwartych drzwi, info o brak wody w podajniku na kostki. jak masz smartthings to łączysz sobie wszystko w sieć. bardzo wygodne i juz dość popularne rozwiązanie.


@nalot_1: xD
Są dwa sposoby dodawania "smartów" przez WiFi:

1. Telefon jest w sieci wifi domowej , wyszukiwanie i automatyczne dodanie urządzenia do konta
2 Telefon jest w sieci wifi domowej, wyszukiwanie urządzenia polega na połączeniu telefonu z urządzeniem które wysyła swoje wifi
(Np. Ustawieniach - WiFI pojawi się dostępna sieć wifi samsung_fridge_zvzv
Po połączeniu telefonu z urządzenie, wyskoczy okienko z wyborem sieci WiFi, wybierasz swoją domową się i podajesz hasło.
Nazwa sieci i