Wpis z mikrobloga

Coś czuję że jutro to może być mój dzień. Jutro nie ma opcji na jakikolwiek błąd. Nawet najmniejszego. Spotkałem na drodze życia dziewczynę mych marzeń. Nie mogę tego zepsuć. A może tak miało się stać? Może pan Bóg wysłuchał wczorajszego wpisu (). Chcecie jutro raport po pierwszym dniu pracy? #ankieta #przegryw
Pobierz Napalone_Okno - Coś czuję że jutro to może być mój dzień. Jutro nie ma opcji na jakik...
źródło: d2998429fd3433b1d46ce0ed14bb86d8

Chcecie?

  • Tak 78.2% (68)
  • Nie 21.8% (19)

Oddanych głosów: 87

  • 14
Chcecie jutro raport po pierwszym dniu pracy?


@Napalone_Okno: gościu jeszcze pytasz? jesteś mistrzem na tym tagu, jak usunąłeś konto po Tym jak jakiś głąb udostępnił Twój adres to ja chciałem jechać do Cb i Cię namawiać na wielki powrót.
Co do sytuacji z Karoliną to IMO możesz się zdziwić, jutro wyczuwam wpis tego typu:
"smutno mi okazało się że Karolina ma chłopa i bąbelka, ehh it's over dla chłopa"

mimo wszystko
@Napalone_Okno: Przyjacielu, nie chce być niemiły ale przestań się tak ekscytować bo to wszystko na darmo... i tak chleba z tego nie będzie :D Lepiej żebyś teraz zdał sobie z tego sprawę niż jutro przy pierwszej lepszej okazji mega się rozczarował. Pamiętaj, że idziesz do pracy po pieniądze a nie po waginę przełożonej która na liczniku ma fiutów ze 120 ( ͡º ͜ʖ͡º)