Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Fajny tok rozumowania Karoliny.
Posiadać onlyfansa i zarabiać hajs na pokazywaniu dupy - super sprawa
Pocałować się ze swoim partnerem po 5 dniach znajomości - nieee ja taka nie jestem, dla mnie za szybko, jestem romantyczką
  • 27
  • Odpowiedz
@Sosen834: widziałeś zawartość jej OF że tak piszesz? Domyślam się że nawet w 10% nie ma ostrzejszych zdjęć na tym koncie niż połowa koleżanek Wixon na otwartych kontach IG. Weź poprawkę na to że w purytańskiej Polsce gdzie nagość i seks szokuje zdecydowana większość kont OF zawiera nagość zakrytą, czyli nie pokazuje więcej niż przykładowo taka postać na otwartym IG: https://www.instagram.com/wiktoriadolinska/
  • Odpowiedz
@Sosen834: nie no bez przesady, nawet jakby byla całkiem goła na tym OF, to zarabianie na stulejach a kontakt fizyczny z kimś to są dla wielu ludzi dwie inne sprawy
  • Odpowiedz
  • 3
@kipman1: Nie widziałem i raczej średnio mnie to interesuje. Po prostu dla mnie of a zgrywanie romantycznej, grzecznej dziewczynki nie idą w parze. Powinna mu od razu powiedzieć że nie ma u niej szans na coś więcej a nie zgrywać jakiejś świętej. Sama mówi o nim chłopiec (wcale się z resztą nie dziwię bo on się zachowuje jak zakochany 12-latek) a nawet w swoim intrze mówiła, że szuka mężczyzny a nie
  • Odpowiedz
@Sosen834: Człowieku mamy 2023 rok i jesteśmy rozwijającym sie krajem w Europie środkowej - nie można tak mówić - czas kiedy Lepper się śmiał mówiąc "jak można zgwałcić prostytutkę" dawno minęły. Jesli dziewczyna nie była gotowa lub nie miała ochoty kogoś pocałować to po co miała się zmuszać?
Twoja wypowiedź brzmi niedorzecznie - jak dziewczyna nosi krótką spódniczkę to jest powód do gwałtu?
Może skupmy się na tym co dzieje się
  • Odpowiedz
@kipman1: Jeszcze tak niedawno nazywałeś Marikę #!$%@?ą a teraz bronisz jak lew OnlyFansa Karoliny w imię swobód seksualnych w purytańskiej Polsce. Na czym polega różnica? Marika nie spieniężała swojej seksualności czy może nie była pod opieką Golden Media i firmy w której pracujesz?
Twoja odpowiedź na to w dużej mierze uciekanie w przesadę (znowu) w jakiś hipotetycznych scenariuszach zamiast trzymania się tematu czyli HP.
A co się dzieje w hotelu. Mostowiak
  • Odpowiedz
@Sosen834 Karolina ma ta przewagę że Mostowiak o tym nie wie , ona projektuje w jego głowie obraz trudnej(aha zeby nie było że dziewczyny które mają konto na Only są łatwe , ja tak nie uważam) ale pewnie dla niejednego mężczyzny ten fakt byłby przeszkoda , bo on może nie chce żeby zdjęcia z jej roznegliżowanym ciałem były na koncie tego typu.
  • Odpowiedz
  • 1
@kipman1: Wszystko spoko ale nie dogadamy się bo w twoim świecie są sexworkerki a w moim prostytutki inne normalne określenia na kobiety spełniające jakieś nietypowe usługi za pieniądze. Dlatego ja sobie będę jechał po kimś kto w mojej ocenie krzywdzi ludzi (głównie młodych, nieobytych w seksie) a w programie udaje kogoś skrytego, romantycznego. Bawi się gościem i podoba jej się że tamten jest jej pieskiem a nie partnerem. Tak wiem w
  • Odpowiedz
@Dewasta: różnica jest taka że przemyślałem swoje podejście i ponad rok temu pisałem na wykopie że nie będę juz tak pisał w internecie. Po prostu wyluzowałem i bardziej traktuję HP jak rozrywkę, a wykop jako fajne źródełko różnych opinii, ale nie lubię wymyślania historii jeśli nie są sprawdzone. Konto na OF nic nie oznacza w dzisiejszych czasach jeśli nikt nie zweryfikuje zawartości. Zobacz sobie post Sosena sprzed chwili - teraz już
  • Odpowiedz
  • 0
@kipman1: Zdrowo jesteś posrany gościu. Zobacz co ty robisz. Najpierw sam w komentarzu dopowiadasz jakaś historię o Lepperze i gwałcie, gdzie ja napisałem swoją opinię tylko tym, że jej postać nie jest wg..mnie spójna baranie. A potem już w kolejnym komentarzu dokladasz tą swoją historię z gwałtem do mojej osoby, że wiesz skąd się biorą obrońcy pedofili. Fajny trick manipulacyjny. Według mnie OF jest zły i nazywam to prostytucją a nie
  • Odpowiedz
@Sosen834: Jego komentarze to w dużej mierze sofizmat rozszerzenia, czyli przedstawienie wyolbrzymionej i/lub przeinaczonej wersji wypowiedzi i odniesienie do niej a nie do tego co faktycznie napisałeś. Czasem musi się nieźle gimnastykować obracając kota ogonem w obronie swoich ulubieńców.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dewasta: Przyznam się bez bicia, że musiałem wygooglować to określenie i jestem w szoku, że już jest na takie zachowanie profesjonalne określenie : O
  • Odpowiedz
@Sosen834: Nie - ja nie uważam że OF to coś dobrego społecznie, ale nie potępiam ludzi posiadających konto w tym portalu. Dużo bardziej szkodzące są portale jak Instagram czy Tiktok bo nie potrzeba karty kredytowej aby oglądać płatne treści. Może dla takich jak ty wszystko czego nie znasz jest złe, ale na Instagrama czy TikToku masz nieporównywalnie więcej niebezpiecznych treści, a nawet nie wspomnę że mają do tego dostę już 13-latki.
  • Odpowiedz
  • 0
@kipman1: Nigdzie nie napisałem, że ona powinna się z nim całować bo ma ofa. Z resztą widać, że jeśli ona go pocałuje to kiedykolwiek to nie będzie to szczere. Problem jest w tym, że Ty pewnie nie znasz określenia romantyzm. Romantyzm i posiadanie Ofa nie da się pogodzić jeśli znasz określenie tego słowa. To, że Of jest płatny to często dodatkowo pobudza niektóre osoby. Kiedyś był dobry odcinek Uwagi na temat
  • Odpowiedz