Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: no i do czego się #!$%@? wykopki? Przecież napisał prawdę. Drzewa niszczą drogi i budynki jeśli są zbyt blisko. Uwielbiam to wasze spuszczanie się nad zielenią a nawet własnego ogrodu nie macie. Utrzymanie zieleni to ciężka praca dlatego wiele miast z nich rezygnuje. Ale co wy tam możecie wiedzieć skoro widzicie tylko efekt czyjejś pracy a sami tego nie robicie.
@inflacja_biedaku

Drzewa niszczą drogi i budynki jeśli są zbyt blisko. Uwielbiam to wasze spuszczanie się nad zielenią a nawet własnego ogrodu nie macie.


Mam na placu kilkadziesiąt drzew różnego rodzaju, mało tego, mieszkam przy drodze obok której rosną drzewa i mój plac, mój dom i droga mają się dobrze, więc będę się spuszczał nad zielenią tak długo jak będę chciał.

Oczywiście jak ktoś posadzi drzewo przy samym budynku to może mieć problemy,
@qeni: Może porozmawiamy o tym za 30-40 lat, kiedy drzewko zacznie podminowywać Ci chodniczek, podjazd, a być może nawet i fundament? Może pogadasz z ludźmi z osiedli typu wielka płyta, na których gigantyczne wierzby "wyłączają" miejsca parkingowe, albo z tymi, którym wielkie 50 letnie lipy, robią z mieszkań ciemnię, zapylając okolicę tłustym kurzem?
To się łatwo jest pośmiać, dopóki człowiek się nie zorientuje, że natura też potrafi wyrwać się spod kontroli
Pobierz IgorM - @qeni: Może porozmawiamy o tym za 30-40 lat, kiedy drzewko zacznie podminowyw...
źródło: Staraulica
@IgorM zaskoczę cię jak powiem że można sadzić drzewa które osiągają te kilka metrów i wyżej nie rosną, tak, są takie odmiany. oprócz tego można też nie sadzić wierzb i lip, pomyślałeś o tym? czy może lepsza betonoza?
Ale co wy tam możecie wiedzieć skoro widzicie tylko efekt czyjejś pracy a sami tego nie robicie.


@inflacja_biedaku: czego ty oczekujesz od fajnopolakow ktorzy mysla, ze mieso to sie bierze ze sklepu a widzac zadbany budynek i zielen mysla, ze sobie tak stoi od stulecia xD oni przeciez nie beda przy tym pracowac