Wpis z mikrobloga

@Neeveermind: U mojego kuzyna było standardem zabieranie kabla od kompa. Na szczęście nikt nie wpadł, że w domu był jakiś kupiony w Niemczech opiekacz z taką samą końcówką xD
  • Odpowiedz
@Neeveermind o Panie! tak było! na początku to zabierała mi myszkę i klawiaturę i to jeszcze na te stare wejścia. Aż się wtyczki wyrobiły... później zabierała mi kabel zasilający od komputera i monitora. Jeden miałem z drukarki HP1020, a drugi od kumpla kupiłem. Ale to były czasy. oby nigdy więcej ????
  • Odpowiedz
@Neeveermind: a mi nic nie zabierali i mogłem siedzieć ile chce, wszyscy koledzy zazdrościli bo im pozwalali może na 2h dziennie na gierking komputerowy
teraz jestem uzależnionym od komputera przegrywem ale co sie nagrałem za dzieciaka to moje
  • Odpowiedz
@Neeveermind: Mi mama zabierała przejściówke VGA-DVI, jak się zorientowała, że mam zapasową to zaczęła wyłączać korki w moim pokoju do momentu aż nie wróciła z pracy (korki były w przedpokoju w skrzynce zamykanej na klucz). No to ja mały MacGyver znalazłem w domu taki dłuuugi drut do szydełkowania, wygiąłem go odpowiednio kombinerkami i wsuwając w szczeline w drzwiczkach od skrzynki odpalałem sobie korki XD. Zdjęcie poglądowe wygiętego druta:
MarcepanFifi - @Neeveermind: Mi mama zabierała przejściówke VGA-DVI, jak się zoriento...

źródło: drut

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak pokłóciłem się z bratem przez tydzień zabierałem ze sobą do szkoły kości ram żeby nie korzystał z mojego komputera XDDDD
  • Odpowiedz
@Neeveermind: mi mój stary w 2002 roku na kompie zainstalował jakiegoś timera który odłączał zasilanie po godzinie bo mu przeszkadzało że za długo siedzę. Stary niestety nie podumał że 12 latek ogarnia menadżera zadań (nie mogłem odinstalować bo by się od razu zorientował, więc za każdym razem wyłączałem ten program xD) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz