Wpis z mikrobloga

Według rosyjskich mediów Rosja wystrzeliła pocisk Ch-47M2 Kindżał z bombowca szturmowego Su-34. Są dosyć złe wieści dla Ukrainy, ponieważ dotychczasowymi nosicielami tych pocisków był bombowiec strategiczny Tu-22 i myśliwiec przechwytujący Mig-31. Przez prędkość pocisku podczas każdego startu Mig-31 na Ukrainie ogłaszany jest alarm rakietowy. Czasem dzieje się to nawet kilka razy dziennie np podczas lotów szkoleniowych wykonywanych przez Rosję na tym samolocie. Integracja Kindżała z Su-34 zwiększa ten problem, ponieważ zawsze będzie niepewność co do tego czy startujący właśnie Su-34 nie ma czasem podwieszonego pocisku.
https://www.newsweek.com/russia-su34-jet-fires-hypersonic-kinzhal-dagger-killjoy-missile-ukraine-1824316

#ukraina #wojna #rosja
  • 7
eraz to k*rwy wyciągnęły asa z rękawa


@Proktoaresor: Gwarantuje Ci że na Ukrainie nikt z tego powodu się nie śmieje i nie ma powodów do śmiechu. Jak pisałem, przy każdym wylocie Mig-31 na całej Ukrainie ogłaszany był alarm rakietowy. Wiele przedsiębiorstw podczas alarmu wstrzymuje produkcje. To był spory problem a teraz będzie znacznie większy. Bo Su-34 jest znacznie więcej i są znacznie bardziej aktywnie użytkowane. Albo Ukraina przy każdym wylocie Su-34
nauczcie się straszyć


@wshk: A gdzie ja straszę ? Napisałem obiektywnie jak jest. Jakbyś obserwował ukraińskie telegramy to byś wiedział, że ostatnio z 5 razy w ciągu jednego dnia na Ukrainie ogłaszano alarm rakietowy z samego tylko powodu migów-31, które miały w ten dzień loty szkoleniowe.
Tak to wygląda xD.
Pobierz Szinako - >nauczcie się straszyć

@wshk: A gdzie ja straszę ? Napisałem obiektywnie j...
źródło: Przechwytywaniexd