Wpis z mikrobloga

kumam, że nie chcesz żony co takie coś lubi ale co ci to przeszkadza u innych ludzi?


@WhiskeyIHaze: Bo jest to szkodliwe społecznie zachowanie i tragedia wspólnego pastwiska. Lubię łatwe laski, ale jestem świadom że gdy rozwiązłość jest normą to potem jest problem ze znalezieniem wiernej partnerki, a stąd już krok do rozbitych rodzin i pogłębienia zapaści demograficznej.

Nie zamierzam nikomu zabraniać, ale na pewno nie będę popierał.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer czyli nie kumasz na czym polega cuckold. Przecież ona nikogo nie zdradza. Znam kilka takich par i 3/4 to facet nalegał a kobieta miała opory bo jak to tak z innym facetem.
To naprawdę fajne doświadczenie, zwłaszcza jak lubisz mocna dominację.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: No spoko, nie wnikam w szczegóły tego kto decyduje o kukoldzie, ale nie powiesz mi że to że pary jebią się poza swoim monogamicznym partnerem jest normalne. Może być fajne i przyjemne, ale na pewno nie wpływa dobrze na relację między partnerami.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer wpływa bardzo dobrze. Stary, mi jeden z takich chłopów kupił zajebista whisky bo jego żonie się mega podobało a on co drugi dzień ogląda sobie nasza seks taśmę.
Ciebie np. Podnieca jak kobieta robi ci loda a jego podnieca jak jego kobieta robi komuś loda.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Zajebiście, ciekawe jak jego synowi się to spodoba że matkę #!$%@? obcy facet, a ojciec wali konia do ich sekstaśm xD Świetny wzorzec. Pewnie równie dobrze co ojciec pedofil, rozwód albo sprowadzanie kochanków matki do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rodzina to przedsiębiorstwo które ma wychować stabilne psychicznie dzieci.

Róbcie sobie co chcecie, ale facet który oddaje swoją kobietę obcym jest otwarcie wyśmiewanym frajerem nie
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer xD ty serio uważasz, że ja wbiłem do nich do chaty, przywitałem się z ich synem i powiedzialem: teraz będę ruchał twoja mamę a ojciec będzie siedział w koncie, walił konia i nagrywał seks taśmę? XD
Jak ci się rodzice zwierzali z swojego życia seksualnego to trochę tłumaczy czemu jesteś taki pruderyjny. Pewnie też by mi to zrylo beret.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Wystarczy, że dowie się kiedykolwiek np. słuchając awantury jak już się rozwiodą za parę lat bo ojciec jest #!$%@?ą. Albo jak matka będzie wychodziła wieczorami na jakieś spotkania, a ojciec będzie siedział w domu i doda dwa do dwóch że matka zdradza ojca (nie wiedząc że jest jeszcze gorzej niż myśli xd). Nie ty jesteś w tym wszystkim winny tylko ten chłop - jak można dawać ruchać swoją żonę
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer czemu mieliby się rozwodzić? Widzisz źle na to patrzysz bo to się obu stronom podoba.
Dwa, moja mama czas wychodziła się spotkać z siostrami czy koleżankami i to całkiem normalne zachowanie. Serio, małżeństwa czasem wychodzą się spotkać z znajomymi bez drugiej połówki i w 99% nie ma to związku z zdrada.
Jak widząc swoją mamę wychodząca z domu bez ojca myślisz, że go zdradza to serio proponuję wizytę u psychologa.
  • Odpowiedz
@Polacco00: w sumie to pierwsza para znalazła mnie. Bo to nie było to czego szukałem na xhamster. Po prostu założyłem sobie tam profil, żeby dodawać ulubione. potem jakoś pogadałem z kilkoma kobietami, dodałem fotkę i po czasie odezwał się ziomek co stwierdził, że się podobam jego babce (foto przedstawiało mnie od szyi w dół, majtki na sobie plus całkiem fajny sprzęt w gaciach w gotowości) i czy bym ją wyruchał.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze Jestem w związku więc takie zabawy odpadają. Szczerze to nie przeszkadza mi, że są takie pary, niech każdy robi co chce. Natomiast moim zdaniem to kobieta już nie spojrzy na męża jak na mężczyznę po czymś takim, zawsze będzie miała go za kogoś komu ruchają żonę, nawet podświadomie. A jednak szacunek w związku powinien być ze strony kobiety. Niemniej twoja perspektywa jako dom mi się całkiem podoba ( ͡°
  • Odpowiedz