Wpis z mikrobloga

#lewandowski "Gdy wchodziłem do reprezentacji, w której byli Jerzy Dudek czy Mariusz Lewandowski, to podchodziłem do nich i czerpałem wiedzę. Pytałem, jak wyglądają różne rzeczy w ich klubach." - z Dudkiem był tylko raz na zgrupowaniu, ponad rok po jego debiucie. W reprezentacji miał Smolarka, Blaszczykowskiego z BVB, Fabianskiego z Arsenalu, Krzynówka, a on podpytywał Mariusza, co tam w Doniecku słychać xD
  • 3
W tamtym czasie Szachtar wygrał Puchar UEFA, grał w Lidze Mistrzów z dobrymi wynikami, a Borussia po latach 90tych XX wieku świetnych, była w kryzysie. Dopiero okres Jurgena K. dał impuls i poszło. Był nawet finał LM z Bayernem. Sam fakt, że Smolarek walczak jakich mało, ale przeciętniak jeśli chodzi o grę, w Borussi był gwiazdą o czym świadczy. Tam grali piłkarze mocno przeciętni jak Smolarek, Kehl, Dede. Fabiański w Arsenalu nic
@Sylwiusz89 M Lewandowski za czasow Szachtara zagral 16 meczow w LM, nogdy nie wyszli z grupy - to te dobre wyniki? Pucharze UEFA wygrali dopiero w 2009 roku - rok po debiucie Roberta w kadrze.
Wierze, ze on rozmawial z Mariuszem o Szachtarze - w 2010 roku, jak byl temat transferu do tego klubu.
@notBart: Tomek Hajto zagrał chyba 8 i do tej pory gada, że ja grałem w LM. Fakt, że ,,Cycu" miał posłuch w kadrze to pewnik. Niestety oprócz Dudka nikt nie grał w okolicach 2008-2009 w jakimś klubie z topu. Nawet jakby RL9 powiedział, że wzorował się na Saganowskim to bym mu uwierzył. Sagan w Świętych pamiętam, że w 10 spotkań chyba z 7 bramek nastrzelał i to na przełomie sierpnia/września. Nie