Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: A zapyta ich ktoś o armię? Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu Zandberg chciał obniżyć wydatki na wojsko o 90%, a Biedroń kompletnie zlikwidować. Oczywiście sporo wykopków lało nad tym wszystkim w gacie z zachwytu. Do teraz żaden z nich do nie siedzi w kryminale, nikt nie nazwał ich onucami i całkiem spokojnie pasożytują sobie na koszt podatnika.

Takich to właśnie 'decision makers' rodzi tak zwana wolna Polska.
  • Odpowiedz
no widzisz a podobno trzeba zawsze wierzyc ofierze nawet bez wyroku


@flumpy_bread: ofiara twierdzi że jej nie bił.

a tak w ogóle to czemy bronisz matkobijcy? Ciekawy jestem


@Szarozielony: bo matka twierdzi że jej nie uderzył?

@aarahon warunkowe umorzenie oznacza m

in. że nie ma wątpiwości o winie oskarżonego.

WARUNKOWO. Warunkowe umorzenie to NIE JEST umorzenie. Do warunkowego umorzenia trzeba stwierdzić winę


@marv0oo: Szarozielony: czyli sąd stwierdził że faktycznie
  • Odpowiedz
bo ten przyznał się do winy choć niekoniecznie rzeczywiście doszło do czynów które mu się zarzuca?


@aarahon: jo, św. Robercik przyznał się do czegoś czego nie zrobił, logiczne xD Jeśli nawet - to jego problem, przyznał się czyli uznał sam siebie za winnego. Tyle.
  • Odpowiedz
przyznał się czyli uznał sam siebie za winnego.


@marv0oo: no ok. Ale do czego się przyznał?

czyli wolisz wierzyć, że matkobijca przyznał się do czegoś, czego nie zrobił żeby osiągnąć... co dokładnie?


@Szarozielony: poczekaj. Sąd uznał go winnym pobicia? Uzycia przemocy? Bo z tego co było podane do wiadomości publicznej to zarzuty miał inne.
  • Odpowiedz
poszło o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu:


@Szarozielony: no to nie pobicie, prawda?

czemu w to brniesz?


@Szarozielony: bo z całą moją niechęcią do tej osoby nie potrafię przejść obojętnie gdy ktoś kłamie. Nie lubię kłamstwa, wolę stać tam gdzie prawda.
  • Odpowiedz
@marv0oo: nie rozumiem pytania. Nie można się znęcać, dlatego właśnie w przypadku Biedronia sprawa trafiła do sądu. Cóż, nie ma oficjalnego wyroku w jego sprawie.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: ja się nie miotam. Za to ty nie masz już żadnej merytoryki i argumentów więc stosujesz wyśmiewanie rozmówcy bo wiesz że to ostatnie co Ci zostało w zderzeniu z prawdą.
  • Odpowiedz
@aarahon: bo moze ja zastraszyl jak to mezczyzni w Polsce zastraszaja kobiety i one nie zglaszaja przemocy i gwaltow bo sie boja? dlatego wedlug policji statystyki sa nizsze, a wedlug lewicy 85% kobiet jest molestowanych
  • Odpowiedz
bo moze ja zastraszyl jak to mezczyzni w Polsce zastraszaja kobiety i one nie zglaszaja przemocy i gwaltow bo sie boja?


@flumpy_bread: i dlatego są w dobrych stosunkach od 20 lat?
  • Odpowiedz