Wpis z mikrobloga

@EarpMIToR: Ja nie bardzo zrozumiałem w czym rzecz..że niby mało im się udało odbić zajebiście zaminowanych, obsadzonych przez żołnierzy linii obrony przy małych stratach w porównaniu do wroga???
Ja nie bardzo zrozumiałem w czym rzecz..że niby mało im się udało odbić zajebiście zaminowanych, obsadzonych przez żołnierzy linii obrony przy małych stratach w porównaniu do wroga???


@fff112: strat nie ujawniają a patrząc na pobory nawet osób niepełnosprawnych i przekazywane lodówki dla zmarłych żołnierzy widać że są duże
a wsi praktycznie nikt nie pilnował skoro ukraiński żołnierz przeżył w niej przez miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie bardzo zrozumiałem w czym rzecz..że niby mało im się udało odbić zajebiście zaminowanych, obsadzonych przez żołnierzy linii obrony przy małych stratach w porównaniu do wroga???


@fff112: Ja też tego nie rozumiem, ale tak to przedstawiała Ukraińska propaganda przez całe miesiące. Skoro miesiącami Ukraina nas zapewniała, jaka to Rosja jest słaba a ich linie umocnień żałosne to niech teraz zbiera co zasiała. Ja nie mam zamiaru teraz zapominać o tym
@Szinako: To może przestań łykać propagandę jak pelikan. Później tylko czujesz się zawiedziony. Normalny, myślący człowiek zdaje sobie sprawę że na wojnie obie strony muszą prowadzić swoją propagande, inaczej poparcie społeczne by spadło.
Radzę sobie to zapamiętać i nie robić sobie nadziei następnym razem.

Ogarnięci ludzie zdają sobie z tego sprawę i wspierają Ukrainę aby niszczyła orków.
@picajolo: To nie do mnie tylko do wykopowych ukrofili powinieneś napisać, bo to oni każdego sceptycznego wyzywali od ruskich onuc. I łykali ukraińską propagandę po same kule. Wierzyli w każdą nawet największą brednię która wyszła od Ukraińców.
@Szinako to ty napisałeś

Ja nie mam zamiaru teraz zapominać o tym co Ukraina nam wmawiała tylko dlatego, że ich ofensywa się zesrała


No widocznie sam w to uwierzyłeś, a teraz masz ból dupy i spamujesz cały wykop swoim smęceniem.

Najważniejszy jest trend, ustaw sobie punkty kontrolne od dzisiaj co 3 miesiące.
W każdym punkcie przez ostatni ponad rok Ukraina jest coraz bliżej swoich celów a Rosja coraz bardziej dostaje w p!zdę.