Wpis z mikrobloga

@plastic11: Mam takie przeczucie, że w 2024 w AT będzie on i Danielek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tsunody w ogóle nie będzie, a jak Checo pojedzie tak jak wczoraj to zostanie na 2024 spokojnie bo wczoraj pokazał, że potrafi.
  • Odpowiedz
@Dzikus_Z_Detroit: Serio myślisz, że ktoś go będzie 3 lata trzymał? Nawet Honda nie ma takiej mocy żeby go trzymali tyle czasu gdzie tak naprawdę nie ma wyników jakiś spektakularnych. Zostanie rezerwowym i pójdzie ścigać się w innej serii. Na F1 ma za gorącą głowę w mojej ocenie.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Honda ma taką moc. Dalej jednak wspomagają silniki. Wyrzucenie Tsunody może się skończyć brakiem supportu, a bez tego RB może sobie nie poradzić. Jak zdobędą tyle pewności w konstrukcji silnika, że poradzą sobie bez Japończyków to jak najbardziej saronaja Tsunoda. Dopóki nie rozwala bolidu jak sierżant to niech sobie jeździ, mają oni więcej z niego zysku niż strat, AT i tak o nic nie walczy od dawna.
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Daleko mu do najlepszych, ale zanim wrócił Ryszardo, to każdy Tsunodę chwalił za bardzo dobry sezon i maksymalizowanie wyników. Na tle De Vriesa wypadał rewelacyjnie. 3xP10, 3xP11, 1xP12 - a to przecież taczka totalna. Lawson gorszy nie będzie, myślę, że będzie nawet lepszy w dalszej perspektywie. Ale DR to moim zdaniem niewypal. Nawet jak kilka razy błyśnie, to i tak nie sądzę, by wniósł nową jakość. Pewnie będzie tak jak
  • Odpowiedz
@plastic11: chciałem przypomnieć, że na Monzy tonnawet Debris się sprawdził w taczce, więc to nie jest miarodajny tor. Poczekajmy na Singapur o ile w nim pojedzie, a wszystkie znaki na to wskazują
  • Odpowiedz