Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: nie rozumiem kibiców Pogoni. Czy oni naprawdę łudzili się ze ich klub ma mistrzowskie aspiracje? Przecież tam w każdej formacji jest dużo słabych punktów. Było w Pogoni jakiekolwiek okienko transferowe gdzie bilans odejść/przyjść był na plus? W zeszłym sezonie jechali na plecach Grosickiego, a teraz skrzydłowy dziadek ma dołek i kibolstwo każe mu wypier*alac XD ja wiem ze rozbudzili apetyty praca Kosty i zeszłym sezonem, ale czy wśród kibiców nie
@Emcis8: Paprykarze myślą, że mają dobry klub. Zeszły sezon ciągnięci przez już dość wiekowego gracza, a nie ma nikogo kto by tam mógł zagrać lepiej. A tacy "kibice" do utylizacji. Zero rozsądku, zero pomyślunku i nawet nie ogarniają, że klub jest w kryzysie.
@pytanie_o_uber: Nie wiem, zapoznania się z sytuacją klubu zamiast drzeć japę, bo to już nie czyni z nich kibiców, a zwykłych debili. Tam nie ma kto grać i klub jest na pochyłej i możliwe, że jeśli nie uda się ograć dna i wodorostów ekstraklasy, to szykuje się pierwsza liga ¯\(ツ)/¯
@ZuluScout: No wydaje mi się, że to Ty nie wiesz co się dzieje w klubie. A dzieje się bardzo źle, dlatego Buryta ma w trybie pilnym opuścić klub(ponoć donosił na innego kolegę z pracy, który był odpowiedzialny za atmosferę za rzekome wynoszenie informacji do kibiców).
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że Pogoń ma rekord transferowy w ekstraklasie. My mamy zawodników, którzy są topką, ale są od razu sprzedawani i kupowany